Hirdetés

2018. szeptember 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Látom a 20 fps stabilan megvan :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) l.skywalker

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Döbbenet, hogy engem még így is érdekel, hogy szinte ugyanaz mint az Origins. De ki kell bírnom, hogy legközelebb majd csak jövő ősz-tél környékén szerzem be, mert gyanítom jövőre nem fog kijönni AC csak 2020-ban leghamarabb :D

#######<<<<<<<<FCK DRM>>>>>>>>#######

(#3) laleh

laleh
(PH! addikt)

Hátha méltó lesz régi nagy híréhez ez a rész

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#4) dreampage

dreampage
(HÁZIGAZDA)

"Alig három hónap múlva" Ez egy igen hosszú három hónap lesz még, a fene egye meg. :) Számomra az év legjobban várt játéka.

A játéknak soha nincs vége.

(#5) izd6583sawoe

izd6583sawoe
(fanatikus tag)

Az origins is tetszett (a gyatra átvezetők és szinkronhangok ellenére is).
Ezzel is remek 30 órát el fogok tölteni úgy érzem (a szinkronhangok itt sem tetszenek sajnos).

Ezért kár volt kommentet írnom. || A hardver csak a szükséges rossz, hogy elérjük a szoftvert.

(#6) Gery9112

Gery9112
(őstag)

Eléggé döcögősen megy. :DDD Unity kivételével mind megvan és szeret(t)em ezt a sorozatot. Nézve ezt a gameplay-t még mindig ugyanaz az érzésem....olyan...semmilyen ez a játék. Tipikus open-world Ubisoft játéknak tűnik még mindig.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Puma K

Puma K
(PH! kedvence)

Ez legalább nem tűnik olyan üresnek mint az előző...

(#8) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Tetszik, és mégis csalódás.

(#9) Busterftw

Busterftw
(fanatikus tag)

"Since we are dealing with the italian landscape vs the egyptian landscape"

Eddig neztem. Az oke, hogy a csavo nincs kepben, de legalabb ne terjessze a baromsagait.
Ha mar nem sikerult eljutni se olaszba se gorogbe, hogy az ember tudja a ket terseg nem ugyanaz, akkor legalabb mondott volna mediterran tajat.
Ilyen amatoroket engednek pre-jatszani.

i5 7600K - Asus Rog Strix 1080 - 32GB DDR4

(#10) LilProphet90 válasza Busterftw (#9) üzenetére

LilProphet90
(senior tag)

Én is néztem, miről beszél.

Igen ez bizony egy az egyben Origins, no nem feltétlenül baj, izgalmas korszak. Ha jól emlékszem tavalyról, ez egy ókori trilógia lesz, volt szó a harmadik rész helyszínéről is. Talán Római Birodalom.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11) duvi

duvi
(PH! nagyúr)

Az Origins nagyon bejött és számomra megérte az árát a Gold csomag. Erre viszont azt mondanám, hogy egy combosabb Origins DLC. Játékmenet nem, csak a helyszín változott. Ez durva újrahasznosítás, ami nem lenne baj, ha emberibb áron adnák. De 100 € ezért a Gold csomagért ... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#12) Micsurin

Micsurin
(PH! kedvence)

Ha nem tudunk mellbe rúgással a mélybe taszítani embereket akkor nem kell. :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#13) duvi válasza Micsurin (#12) üzenetére

duvi
(PH! nagyúr)

:C
Egyébként elbuktad és készítheted a pénztárcádat ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8

(#14) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Csak nekem fura a harc és a karakter "gyorsasága" ? Olyan mintha 1.5x sebességgel menne a játék. Rune féle kaszabolda jut róla eszembe. Eszetlen csapkodás és ennyi.

Egyébként az Origins-t kb 5 óra alatt halálra untam, ez sem lesz megvéve az is biztos.

(#15) hombre[EU]

hombre[EU]
(fanatikus tag)

Szerettem az Originsel játszani,felderíteni a mapot,stealth is rendben volt, de nem élveztem a történetet. A harmadik sidequest után átvezetōt sem néztem csak ritkán a storyban. Legközelebb akkor veszek AC-t, ha felvesznek egy rendes írót és rágyúrnak a történet mesélésre. A több száz kérdōjel helyett jobban örültem volna egy két mélyebb karakternek.

you must be the change you wish to see in the world

(#16) l.skywalker válasza duvi (#11) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

És akkor még ott van, hogy az Origins után most kitaláltak még egy csomagot a Gold-on túl:

és a magyar Xbox store is tartja ezt a szép 32k HUF körüli árat.

Szerencsére a régiós megoldásokkal lehet egy 10-est faragni.

(#17) duvi válasza l.skywalker (#16) üzenetére

duvi
(PH! nagyúr)

Ezt már nem is akartam belinkelni. A Gold-al is megvárom az ócskázásokat és csak akkor húzom be ezt.

Samsung Galaxy S8

(#18) RudY válasza l.skywalker (#16) üzenetére

RudY
(őstag)

Kb. igen, behúzva ofc :K

[ Szerkesztve ]

(#19) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Lesz valami összefüggés sztoriban az Origins és ez között? Egyáltalán volt érdemi sztorija az Originsnek úgy mint a korábbi részeknek? illetve érdemi jelen, vagy első civilizációs szál?

Hajlok afelé, hogy most kihagyjam az Originst, mert 3 hónap alatt nem játszom ki :N talán majd az Odyssey után :)

You'll Never Walk Alone

(#20) l.skywalker válasza RudY (#18) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nagyon márkahű vagy :D

(#21) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Biztosan velem van a gond, de ez megint nem hoz lázba. Az Origins-t sem tudtam már befogadni és úgy tűnik nekem véget ért a széria egy darabig, mert visszamenőleg nem fogok egyik résszel sem játszani, ha valaha visszatérek. :((

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Számomra ez a sorozat a Revelations-el ért véget. Megvan a 3 és a 4 is, de valószínűleg sosem fogom őket végigjátszani, bár 1-2 órát mindkettővel játszottam. Ez az Odyssey is tök jól néz ki, csak rohadtul nem hiszem hogy bármi olyasmit képes nyújtani számomra, ami 2 óránál tovább lekötne.
Az meg egyenesen vicc, hogy még mindig nem voltak képesek egy Shadow of Mordor/Batman Arkham-hez hasonló dinamikus harcrendszert implementálni a játékba, hanem ugyanolyan suta az egész mint az első néhány AC-játékban.

(#23) Giovan! válasza DeathAdder (#19) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Nem játszottam az Originsel, de nem ott alakul meg az Assassinok rendje? Csak mert az ugye a diadokhoszok korában játszódik a Ptolemaida Egyiptomban, Caesarból kiindulva valamikor a Kr.e. I. században. Namost ezzel csak az a baj, hogy a játék weboldala szerint ez a rész meg a Peloponnészoszi háború idején játszódik, ami pár évszázaddal korábban zajlott (a Kr.e. V. század végén). Érdekelne hogy akkor itt mi lesz, ha esetleg valaki tudja a választ, ne tartsa magában :K

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#24) DeathAdder válasza Giovan! (#23) üzenetére

DeathAdder
(PH! kedvence)

Az a helyzet hogy eddig sem igazán voltak érdemi összefüggések a jelen szálban a 2012-es AC3-al bezárólag, azóta az első civilizációs történések is teljesen le vannak minimalizálva.

Lehet majd megérdeklődöm az Origins topikban, hogy spoilerezzék be :)

You'll Never Walk Alone

(#25) sp8787

sp8787
(őstag)

Azon agyaltam ,hogy kellene vmi "kazsual" RPG-Action mint ez. De ,hogy ennyire szorjanak a velemenyek az erdekes.

(#26) Busterftw válasza Fitzgerald (#22) üzenetére

Busterftw
(fanatikus tag)

Pedig a Black Flags az egyik legjobb a szeriaban.

i5 7600K - Asus Rog Strix 1080 - 32GB DDR4

(#27) Anaren91 válasza l.skywalker (#2) üzenetére

Anaren91
(senior tag)

Oh dehogy nem 😀 szerinted mennyi időbe telik ubinak mondjuk egy északi mitológiás skint rahuzni erre a játékra?🙂 nyakamat rá hogy jön egy jövőre is

(#28) l.skywalker válasza Anaren91 (#27) üzenetére

l.skywalker
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Pedig pont ez volt amit a fejéhez vágtak az Ubi-nak, hogy elmondták korábban, hogy áttérnek a 2 éves release ritmusra a Syndicate után, mert már kezdett ellaposodni a játék. (főleg mikor egy évben jött ki a Rogue és a(z) Unity). De ezt csak az Origins és a Syndicate között sikerült betartani, azt is úgy, hogy kiadtak közben 2 Chronicles részt. Én ezért örülnék jobban, de valszeg a pénz beszél...

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.