Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    válasz Necroman_Mk2 #30 üzenetére

    Necroman_Mk2 és Wolverine: igen való igaz, hogy az összes mmo időigényes, de a fent említett játék teljes élményt ígér azoknak is akik csak naponta 1-2 órát játszanak.
    (aztán meglátjuk mi lesz belőle de én bizakodó vagyok)

    Ami a nyugdíjas klánok raidelési szokását illeti, tök jó, hogy vannak jómagam is voltam anno hasonlóban. Bár meg kell mondanom a játékélmény így sem olyan jó. Gondoljunk bele:
    amikor kijött a játékban valami end boss (Illidan, Lich King, stb..). Ezeket csak a nagy hc klánok tudták leverni a kis klánok hogyan tudnák? Az ilyen bossokhoz nagyon jó cuccok kellenek amit a klán egy erős insta progress-el ér el. Aki csak heti 1x vagy 2x megy kalandozni az mégis mikor lesz olyan állapotban, hogy nekimenjen a nagy kaliberű bossoknak? 1 év múlva? Ki tudja lehet még akkor se. Én is szerettem volna ilyen kaliberű bossokat gyilkolászni és megismerni a történetüket, de nem tudtam a fent említett okok miatt.

    Egyszóval így tudnám leírni a dolgot:

    kevés idő---mehetsz nyugdíjas klánba---heti 1-2 raid---nem tudod megszerezni a cuccokat amik kellenek a végső boss megöléséhez---hiányos játékélmény

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák