Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    Hát én nem egészen látom át mitől olyan fasza a mostani felállás :DDD
    lvl 20 vs 14 nap - ez kb ugyanaz, kis betekintés nyújt és ennyi, az egyetlen pozitívum a vásárlás esetén a BC hozzáadása.

    Ami engem illett négy év elég volt a WoW-ból. 2004-ben kezdtem el a megjelenéskor tényleg hihetetlen feeling volt... aztán szépen mindenki felnőtt jöttek a kötelező raidek jómagam is csináltam néha heti 5 kötelező nemzetközi csapattal, epic cuccok gyűjtögetése stb..
    Ott volt a hűű de jó érzés amikor full epic szettekben virítottam. Aztán elkezdtem dolgozni, kevesebb idő, barátnő, és edzés mellett már kevesebb idő jutott a játékra. Idő hiányában meg nem tudtam instázni, és emiatt már nem is voltam hasznos a klánnak. Persze lehet pvpzni mivel az kevesebb megkötéssel jár de azt is meg lehet unni.

    Amit nagyon sajnálok az, az hogy a wow roppantul időigényes játék ha be akarod járni a különböző instákat és a story vonalat is követni akarod az túl "sokba" kerül neked.
    Ha nincs időd akkor "kiközösített" leszel, és nem tudod úgy élvezni a játékot mint mások akiknek több idejük van. Nehogy már csak a hc klánok élvezhessék a instákat, gondolni kell a családos emberekre is :) :(

    Szóval én 1 éve nem játszok semmivel várok a Guild Wars 2-re ingyenes lesz, persze mikrotranzakciós, de nem olyan lehúzós. Azok is élvezhetik majd a játékot akiknek csak napi 1-2 órájuk van játékra és így is minden területet dugeont stb.. bejárhatnak.

    Tényleg el kéne kezdeni szervezni valami jó kis klánt oda :DDD

Új hozzászólás Aktív témák