Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz r3dsnake #13 üzenetére

    Kötelező hűség...
    Számomra ez antagonisztikus ellentét, két eseteben áll fenn,
    zsoldoskatona a szerződés lejártáig jó pénzért üti a honfitársait,
    focista, szintén a szerződés lejártáig rúgja a gólokat a saját régi csapatának, nagyon jó pénzért.
    Minden más, pl. barátság, férfi-női kapcsolat stb. elképzelhetetlen kötelező hűségidővel számomra.
    A szolgáltató szolgáltasson, he meg vagyok elégedve akkor amúgy is nála maradok, és az évek múltával ha nem feledkezik meg rólam, olcsóbb-jobb tarifát, csomagot ajánl, akkor zsarolás nélkül is hűséges maradok.
    Bocs de ez régi vesszőparipám, teljesen felháborít.
    Digis vagyok, 2 évente ha nem nézem a naptárat, azonnal sokkal több lesz a csekken.
    Ilyenkor felhívom az üsz-ot, közlöm hogy azonnali hatállyal felmondok, kérdés miért: mert 40%-al drágább lett, letelt a hűség. Ha visszatesz a régi díjszabásba, maradok. És itt jön a markertingduma, azt nem lehet ám csak úgy, ajjaj, nanemá, de: válasszak drágább (!!) csomagot, ami gyorsabb-szebb-jobb- stb. Mondom nem kell, erre: Deazt tudja hogy 90 napig nem kötjük vissza magát, ejnyebejnye, mocskos tróger ügyfél, szopjál ha nem akarsz többet fizetni!
    Persze hogy én felmondom a szerződést, és na mi történik MÁSNAP..? Bizonyám, felhív a Digi embere, közli hogy ragyogó ajánlata van, a régi árnál 25%-al olcsóbban (!!!) szebb-jobb-gyorsabb-stb, küldheti a szerződést?
    Elmennek az édes... oda.
    Bocs az offért, de ez a hűség izé mindig fel...basz agyilag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák