Új hozzászólás Aktív témák

  • srph25

    tag

    válasz 7600 GS #17 üzenetére

    Aki baromi nehezen tud elszakadni, v egyáltalán nem képes erre, az a függő sztem.
    Nálam anno megvolt napi 14-15 óra is, de a te 6-7-edet is pöppet soknak találom, persze ha ráérsz, akkor nem gond :D . Én eléggé elfoglalt vok most, 10 hónapig kb csak az egyetemmel foglalkoztam, azóta van meg ez a napi kb 2.5 óra xbox/pc esténként, mellette a családommal próbálom minden időmet tölteni, akiket sajnos az utóbbi pár évben kegyetlenül elhanyagoltam.
    Egyébként van még egy árnyoldala az egésznek, az online játékoknál a klánozás, na ez lehet h baromi poénos dolog, de az égadta világon semmi értelme nincs. Én játszottam Clanbase Eurocup-on is, de még ott sem nyertem semmi kézzel foghatót, ami miatt azt mondhatnám, megérte, a játékostársakkal is max LAN-on találkoztam, szóval igazából barátokra sem tettem szert (magyar LAN-okat nyertem többet is, de ott sem nyertem semmit érmeken kívül). Kidobtam 6 évet az ablakon a gyakorlásra, játékra teljesen feleslegesen. Egyedül a PC gyártóknak érte meg, mert minden pénzem új hardverekre költöttem el. Most próbálok vmennyit visszaspórolni az xbox-szal és az atom-mal, kb 2015-ig nem szeretnék fejlesztést végrehajtani, egyébként is feleslegesnek érzem, hiszen per pillanat minden igényem ki van szolgálva...

Új hozzászólás Aktív témák