2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Betegek...

(#2) HyP3b0y válasza Xirtam (#1) üzenetére

HyP3b0y
(senior tag)

Én ajánlok egy megoldást: Falhoz állítani és tarkón lőni mindet, de azokat akik kitalálták ezt a sokkolós hülyeséget.

A másik pedig aki hülye, haljon meg...így van ez a játékosokkal is. Ez nem drog, hogy kívánja a szervezeted

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Tiszta szerencse, hogy pár éve a nyugati világban már nem lehet embereknek akaratuk ellenére áramot vezetni az agyába. :U
Biztos örült a 3000 fiatal is ennek a "remek" ötletnek.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#4) srph25

srph25
(tag)

Én ezt csináltam: eladtam a gamer pc-met, helyette vettem egy atom procis gépet és egy xbox360-at. x360-ra belőttem az időkorlátozást. intel gma-val pc-n játszani meg nem igazán lehet, egyéb igényekre ellenben tökéletesen elegendő a gép. azóta nem vagyok függő.

(#5) D1Rect válasza srph25 (#4) üzenetére

D1Rect
(félisten)

OMG, ez komoly. :) :R

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#6) Morden24

Morden24
(nagyúr)

Ti milyen módon szoktatnátok le az arra rászoruló játék függőket.

Pina. Havi 880 dollárért udvarolni sem kell.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Dr. Akula válasza srph25 (#4) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

gratulálok...

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#8) ez_meg_emaz válasza Morden24 (#6) üzenetére

ez_meg_emaz
(őstag)

;] ;] ;] :C Ez nagyon nagy volt. :DDD :R
Számomra ez a befutó ötlet.

srph25: Szerintem PS nem kamálná az integrált vga-t. Bár nem próbáltam még olyan gépen. De pl Lightroom néha még az én asztalimon is beszaggat. :)
Amugy nem rossz ez a megoldás se.

(#9) grunge válasza Morden24 (#6) üzenetére

grunge
(addikt)

ott a pont ;] amugy vannak még barátok, sör, csocso, stb... :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#10) slayer006 válasza Morden24 (#6) üzenetére

slayer006
(addikt)

:D :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#11) srph25 válasza Dr. Akula (#7) üzenetére

srph25
(tag)

lehet fikázni, de nálam a legfőbb gondot az jelentette, hogy a füles+bill+egér kombó miatt kénytelen voltam végig a gép előtt ülni. az x360 wireless joy-ával pedig befexem az ágyamba, és hangszóróval élvezkedem (új monitorom is lett, azon vannak a hangszórók).
lejátszom a napi 1 órát, + elalvás előtt 1 film a gépen. ennél több nem is kell.
megjegyzem a ph-t is sokkal kevesebbszer látogatom, szóval mindenképp van fejlődés. márpedig az enyémnél nagyobb függőséget nehezen tudnék elképzelni....

(#12) Alchemist válasza srph25 (#4) üzenetére

Alchemist
(őstag)

"intel gma-val pc-n játszani meg nem igazán lehet,"

Na neee .. (online) póker, sakk és százezer egyéb játék, amihez nem kell 3D-s renderelés...
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#13) Alchemist

Alchemist
(őstag)

És a kínaiak még humanisták voltak... képzeljétek el, ha egy spártai srác vívás, túlélési gyakorlatok és más férfias kihívások helyett a számítógépe előtt ült volna naphosszat, biztosan ledobták volna a Taigetoszról ("This is Spartaa..!!")
:DD

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#14) D1Rect válasza Morden24 (#6) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Szerintem ezzel meg is oldottad a topikot. :D

(#15) HyP3b0y válasza Alchemist (#13) üzenetére

HyP3b0y
(senior tag)

Erről jut eszembe egy remek jelző a kb. 3000 szerencsétlenre: Taigetosz pozitív ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#16) kommunism

kommunism
(aktív tag)

hát nemtom aki ilyen bajokkal küzd az megérdemli,nem kell áram meg semmi ilyen élve eltemetni a g.cibe azt kell csinálni:D Bár a túlságos gépfüggöség amugy is elég büntetés.

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#17) 7600 GS

7600 GS
(addikt)

Először is: kinek mi a függőség? Én például most szünetben napi 6-7 órát gémelek, de kurvára nem vagyok függő, mert ha kell, elszakadok 1 hétre a géptől, és nem sírok utánnna. Apám persze azthiszi, hogy függő vagyok. Na persze. :U :U

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#18) srph25 válasza 7600 GS (#17) üzenetére

srph25
(tag)

Aki baromi nehezen tud elszakadni, v egyáltalán nem képes erre, az a függő sztem.
Nálam anno megvolt napi 14-15 óra is, de a te 6-7-edet is pöppet soknak találom, persze ha ráérsz, akkor nem gond :D . Én eléggé elfoglalt vok most, 10 hónapig kb csak az egyetemmel foglalkoztam, azóta van meg ez a napi kb 2.5 óra xbox/pc esténként, mellette a családommal próbálom minden időmet tölteni, akiket sajnos az utóbbi pár évben kegyetlenül elhanyagoltam.
Egyébként van még egy árnyoldala az egésznek, az online játékoknál a klánozás, na ez lehet h baromi poénos dolog, de az égadta világon semmi értelme nincs. Én játszottam Clanbase Eurocup-on is, de még ott sem nyertem semmi kézzel foghatót, ami miatt azt mondhatnám, megérte, a játékostársakkal is max LAN-on találkoztam, szóval igazából barátokra sem tettem szert (magyar LAN-okat nyertem többet is, de ott sem nyertem semmit érmeken kívül). Kidobtam 6 évet az ablakon a gyakorlásra, játékra teljesen feleslegesen. Egyedül a PC gyártóknak érte meg, mert minden pénzem új hardverekre költöttem el. Most próbálok vmennyit visszaspórolni az xbox-szal és az atom-mal, kb 2015-ig nem szeretnék fejlesztést végrehajtani, egyébként is feleslegesnek érzem, hiszen per pillanat minden igényem ki van szolgálva...

(#19) HyP3b0y válasza srph25 (#18) üzenetére

HyP3b0y
(senior tag)

Én meg egyszerűen unalmamban játszom, de már azt is unom :DDD Vidéki vagyok, de Bp.re járok suliba, ott vannak a haverjaim, de az utazás kikészít. Nem szívesen ingázom, így leülök unalom űzésből a gép elé, de általában az asztalt csodálom vagy 100x nézek újra meg újra oldalakat, hátha jött vmi új hír. Melót sajnos nem találtam, a nyaralások meg most fognak csak jönni.

Mellesleg én nem egy barátot szereztem online játékkal(általában így "klánon belül"), csomót voltunk már paintballozni, airsoftozni, bowlingozni stb.

[ Szerkesztve ]

(#20) 7600 GS válasza srph25 (#18) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Értelek. Most én is koncentráok a sulira, ez az extrém eset csak nyári szünetben van. Most megyek 8. osztályba, szóval kegyetlenül tolnom kell majd az 1. félévet, és akkor tuti max. napi 1 óra gépezés lesz.Egyébként a mostani pc-met direkt úgy raktam össze, hogy költeni már nem nagyon akarok költeni a következő 1-2 évben. Akkor meg ott lesz a gimi, szóval lehet, hogy áttérek laptopra. A családot énis megpróbálom nem elhanyagolni. Én neten nem annyira szoktam nyomni, csak GRID--et ph-s srácokkal. Egyébként én konzolokoat csak azért nem pártolom, mert irtó drága rá a játék. Úgy átlagban 5 ezerrel. Persze lehet, hogy ez a nézetem később meg fog változni. Csakhát ugye konzolhoz meg minimum egy 80 centis LCD illik. Az meg ugy nem aprópénz. Meghát félnék a kontrollertől, hogy hogy lehet vele célozni meg stb...... Ennyit akartam mondani most így hirtelen :D :D

Üdv.: Marci

[ Szerkesztve ]

(#21) mad1

mad1
(veterán)

Kommunism :W

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#22) Wolverine válasza kommunism (#16) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ja. Gondolom ugyanezt kellene szerinted csinálni a dohányzókkal, a tv-függőkkel, a koffeinfüggőkkel stb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#23) kommunism válasza Wolverine (#22) üzenetére

kommunism
(aktív tag)

Aki koffeinfüggö dohányfüggö az legalább még élhet rendes életet,de sztem ez a tv/pc függőség nem élet. Ne értsd félre én is sokat gépezek és nézek tv-t,de emellett eljárok biciglizni focizni társaságba koncertre vagy akárhova,és ez nekem sokkal többet ér mint a tv zés vagy a pc,és akinek a kockulás többet érmint a társasági élete az sztem bolond (bár elismerem kicsit radikális tipus vok).

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#24) D1Rect válasza kommunism (#23) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Sokat gépezel, tv-zel? Akkor függőnek nyilvánítalak, és "élve eltemetni a g.cibe". :U
Remélem leesett. ;)

[ Szerkesztve ]

(#25) kommunism válasza D1Rect (#24) üzenetére

kommunism
(aktív tag)

Nem vagyok hülye leesett csak ha függö lennék akkor naon kikészitett volna a 3 napos áramszünet és nem igy volt:D:D:D:D simán megoldottam hogy ne legyen baj(sőt még talán jobban is éreztem magam).

(#26) Morden24 válasza kommunism (#23) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

És az mit csináljon, aki kávét szürcsölve, dohányozva, egy üveg vodkával WoW-ozik, miközben megy a TV? :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27) kommunism válasza Morden24 (#26) üzenetére

kommunism
(aktív tag)

aztat nemtom:D:D az másnap józanodjon ki:D:D:D

(#28) 7600 GS válasza kommunism (#16) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Ember, te aztán rászolgáltál a nicknevedre..... :U :U :W :W Ez nem tiltott? És ha valakinek az lenne a nickje, hogy NSDAP? Akkor lenne felháborodás gondolom..... :U :U

[ Szerkesztve ]

(#29) kommunism válasza 7600 GS (#28) üzenetére

kommunism
(aktív tag)

nem nick name csak keresnem kellett 1 nevet amit tuti nem választott senki:D:D amugy nemhiszem hogy 1 fogalom tiltva lenne és amiről meg te beszélsz az meg 1 párt bár nem rossz ötlet ha véletlen elfelejteném ennek a jelszavát is akkor meglesz a következő itteni nevem:D:D:D

(#30) keldorpapa88 válasza srph25 (#4) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

Én meg ha függő lennék csak fognám magam, és elhatároznám, hogy elég innentől visszafogom magam. Ennyi. Nem kell ide időkorlát.:D
De a legjobb ellenszer szvsz is a Pina. :P

(#31) 7600 GS válasza 7600 GS (#20) üzenetére

7600 GS
(addikt)

Na, meg is változtam. Pénteken már lesz boxom. :D Gyors volt...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.