2018. május 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Az Eurogamer szerint igen, a PC-s verziót is érinti: On Steam, we also got a 20GB download notification - although by the time it launches publicly tomorrow you may just be able to download a single, updated version there.

Már nagyon várom, elvileg holnap-holnapután kéne hoznia a futárnak a PS4-es verziót. :)

Egyébként én kifejezetten örülök neki, hogy visszaültek még tökéletesíteni a gamet a megjelenésig. :B

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#2) oriic válasza Hopkins95 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Köszi, frissítettem. Amúgy Reseterán írta az egyik fejlesztő, hogy ez a méretes patch az elmúlt 6 heti munkájuk eredménye, érdemes lesz várni a teljes változatra.

Live-Die-Respawn

(#3) Hopkins95 válasza oriic (#2) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Ez aztán villámgyors volt, köszönjük! :C

Bele is nézek a resetera topikba, hátha még olvasok valami érdekeset. :)

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#4) L3zl13

L3zl13
(PH! félisten)

Nevetséges.

Pár éve ment a vita, hogy milyen hordozó formátumot használjanak a játékoknál, mert nem elég a DVD kapacitása.
Szerintem ilyen Day 1 patcheknél akár azt is megtehetnék, hogy CD-ROM-ra feltesznek egy launchert a többit meg leszeded patchként.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) oriic válasza L3zl13 (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ehhez net is kellene. Az meg mint ismert szamos nyugati orszagban rosszabb pl mint nalunk. (Atlagosan)

Live-Die-Respawn

(#6) Hopkins95 válasza L3zl13 (#4) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Azért nem, mert ha valamilyen okból nincs neted, gondolom azért a patch nélkül is játszható a játék. Előbb utóbb így is úgy is jött volna a patch, most nem mindegy akkor, hogy az első napon jön vagy a tizediken? :U Amúgy meg akit zavar az ne töltse le a patchet, ennyi.

Amúgy nekem a jó 5 megás netemmel kb. egy napba fog telni míg lejön a frissítés, de ha eddig tudtam várni a játékra, akkor ezt már kibírom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) donki

donki
(fanatikus tag)

Én most óvatos leszek, csak akkor veszem meg, ha már sokan állítják, hogy érdemes.

(#8) gyimger válasza donki (#7) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Ugyanezt gondoltam tegnap, aztán azzal a lendülettel elő is rendeltem, most töltöm. Ha nem jó, refund, de elég biztos vagyok benne, hogy nem lesz ezzel akkora gond.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#9) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Vadállatul néz ki ez a játék. [link]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#10) gyimger válasza .LnB (#9) üzenetére

gyimger
(senior tag)

Az már biztos. És feloldották Steamen, játszható.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.