Hirdetés

2018. július 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ne már! Most komolyan, egyedül nem is lehet játszani?! :F

[ Szerkesztve ]

(#2) kwzatz válasza Fred23 (#1) üzenetére

kwzatz
(senior tag)

Ha jól tudom, elég egy példány az online játékhoz is, szóval ha nagyon játszani akarsz vele, csak találsz egy embert rá. Ennek a játéknak ez a lényege, így készítették, hogy ketten együtt tolják végig. A Brothers: Tale of Two Sons-t meg emlékszem, hogy mindenki együtt akarta játszani, miközben az direkt egy személyre lett szabva.

(#3) cyberkind válasza Fred23 (#1) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Igen, egy példány elég, hogy ketten toljátok, és ha minden igaz beleteszik majd lassan az egyjátékos módot is, én speciel nem akarom egyedül tolni, hatalmas élmény volt ketten.

(#4) k-adi válasza Fred23 (#1) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

neked sincsenek barátaid mi? :(

(#5) saelin válasza k-adi (#4) üzenetére

saelin
(PH! addikt)

Lehet vannak neki, de egyik sem gamer vagy bármiféle játékos. Egy kivételével nekem is mind csak mobilon játszik...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) atike

atike
(PH! nagyúr)

...ennyit jelent egy egyedi ötlet... :)

(#7) total90 válasza Fred23 (#1) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jobb vagy a bal karod ott van arra.

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#8) kwzatz válasza saelin (#5) üzenetére

kwzatz
(senior tag)

Ez mondjuk szerintem pont olyan játéknak tűnik, ami tetszhet olyanoknak is, akik amúgy nem szoktak játszani, de mondjuk szeretnek filmeket nézni.

(#9) Pipiripi válasza k-adi (#4) üzenetére

Pipiripi
(senior tag)

Nekem pl az összes havernak PS4-e van, nekem PC :U
Így sajnos ez kimarad.

(#10) cyberkind válasza Pipiripi (#9) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Átmész valakihez és toljátok, esetleg az egyiktől elkéred a kontrollert és átmész ahhoz akivel tolni akarod? Ha viszont messze vagy mindenkitől akkor érthető.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.