Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    én támogattam egy online képregény sorozat rajzolót és kaptam egy dedikált könyvet. akkor most rosszul tettem, hogy nem vagyok igazgató tanács tag és nem kaszálom le a milliókat, amiket nyert? kétlem.
    támogattam a halál csillag tervét is, bár még nem vonták le a pénzt, de ha összejön, akkor Vader nagyúr nem fog megölni, ha megszöknek a foglyok a börtönből? kétlem.

    ennyi pénzért azt kapsz, amit ígérnek. ha bukik az ötlet (a könyv is csúszott egy évet, mert a hippi rajzolónak lövése se volt a könyv kiadásról. 30e könyvet lecsomizni és postázni szerte a világba, az meg nem egy délutános meló sörözés mellett), akkor meg annyit buksz, amit befizettél. Mindenki saját maga viseli a kockázatot, amikor egy támogatás mellett dönt és ha bejön, akkor meg pont annyit nyer, amit ígértek neki. Kicsit olyan ez mint a lottó, bár lottó nyertest* még senki sem látott... :)

    *nem, nem a kettese volt a szomszéd gyerekének a padtársának a keresztapjának az ismerősének.

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák