Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    Szintén kickstarter szubjekív, ennek megfelelően kezelni a következőket.

    Nekem ott bukott meg az egész, hogy irreális árat közölnek sokszor - ha nem elég a kifejlesztésre a keret akkor kérjenek annyit hogy meglegyen...

    Nagyon gerinctelen szerintem a játékokért előre elkérni a pénzt ÉS utána fizetőssé tenni: a fejlesztőnek 0 kockázat, a végén kiad egy olyan tákolmányt amit akar és még tartja a markát miközben a bekerülési költséget meg a haszon egy részét már összekalapozta: vagy kockázati befektetőt keressen, akivel a nyereséget is meg kell osztani, vagy amit már összedobtak neki, azt adja is a közösbe be!

    Ami még gusztustalan szerintem: a tánc és a könyv kategória: mindkettő "kifejleszthető" NULLA anyagi befektetéssel csak éppenséggel egy kis zsebpénzt akarnak szerezni. Ha meg mesekönyv, akkor álljon össze az író egy grafikussal, nem kötelező az Adobi legújabb verziójával szuperszámítógépen dolgozni.

    Mindemellé "Anyone in the US, the UK, Canada, Australia, New Zealand, or the Netherlands can start a project" úgyhogy kösz, de újgazdagéknál siránkozni a startupoknak hogy milyen nehezen megy... Jöjjenek ide hozzánk, ahol minden 3. műszaki egyetemistának valóban világmegváltó ötlete van, csak nem fog tudni befektetőt szerezni...

    És a bónusz a végére a kihagyhatatlan: eladni a FB-nak a Riftet. Meg úgy egyáltalán eladni azt, ami "nem a tied", mert nem te tetted mögé a manit.

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák