Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) No-kia

No-kia
(őstag)

ps2-re még megéri fejleszteni? :F

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2) DJGABI válasza No-kia (#1) üzenetére

DJGABI
(addikt)

Ezek szerint igen.

Csak PC-re optimalizálni lusták.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3) New Life

New Life
(aktív tag)

Vicces! Én még a IV.-gyel sem játszottam... :U

i can resist anything, expect temptation ~ Egy jó gépész csak egy lyukat ismer, a többi furat! ~ Ha nem lenne utolsó utáni pillanat, semmi sem készülne el... * Elveszett fémtárgyak megkeresését vállalom! *

(#4) Ursache válasza DJGABI (#2) üzenetére

Ursache
(senior tag)

ja -.-" bár nekem szrísziksztim van

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#5) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

remek.....
majd megöl a kíváncsiság:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#6) Killing

Killing
(addikt)

Ha megjelenik PC-re megint lehet cserélni kompletten. :))

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#7) D1Rect válasza DJGABI (#2) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Dehogy, a 4-et is olyan szépen átírták.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#8) - = Zk = - válasza D1Rect (#7) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

mégis mivel?zsírkrétával?:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#9) Narancs

Narancs
(őstag)

Ha minden igaz a következő GTA-nak Vice City-ben kell játszódnia :C
Erre utal a pálmafa is a gáré mögött :K

Beauty is pain

(#10) CaptainChaos

CaptainChaos
(tag)

Szerintem meg csinálják meg rendesen a IV-et. Van vkinek olyan patch-e ami megoldja, hogy ne akadjon ezen? :

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#11) Killing válasza CaptainChaos (#10) üzenetére

Killing
(addikt)

Mennie kéne. Az én konfigommal (adatlap rulz) 38 fps-t dobott a benchmark, pedig nincs húzva. ;)
Viszont néha-néha egy kicsit magakad, de ha bemelegedett a vas akkor fa**a. :D
A videókártyád egy kicsit kevés hozzá/éppen elég, mivel 3870 kell neki, de nem tudom hogy mennyit dobott rajta a húzás.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) Narancs válasza CaptainChaos (#10) üzenetére

Narancs
(őstag)

Figy nekem majdnem ugyanilyen konfigom volt, csak a VGA 512 megás 3850 volt. XP-vel szarozott, de W7 alatt 1280*1024-ben mediumon már játszható volt teljesen. Sztem a 256 megás VRAM kevés neki nálad.

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#13) toldy válasza Killing (#6) üzenetére

toldy
(őstag)

Nem baj , én felkészülten fogom várni ;] ( remélem :U )

Az élet nem habostorta.

(#14) Killing válasza toldy (#13) üzenetére

Killing
(addikt)

Akkor gyüjtögessél kórájszevönre. ;]

Amint látom, ezt is konzolra kezdik el írni, megint írtó sz*r lesz a átportolás. :U

[ Szerkesztve ]

(#15) Jake88 válasza toldy (#13) üzenetére

Jake88
(tag)

Én is felkészültem várom. Vettem 1 xbox360-at :) Pc-re meg nem éri megint lecserélni minden cuccost. GTA IV nekem is akadt egy kicsit 1280x1024-be high-on. egy Intel2Duo 2x2,33Ghz,2giga ram,Gigabyte Geforce 260GTX 896MB-on.

Remélem kiszemelt célpont GTA V.-ben Miami lesz :)
Sex,buli, és csajok+ persze egy kis car jacking :)

[ Szerkesztve ]

(#16) JoolsNOS válasza D1Rect (#7) üzenetére

JoolsNOS
(veterán)

:DDD
Pont ezt akartam mondani.

Pedig nagyon jó kis játék lett, és még a szaggatás ellenére is nagyon élvezetes volt.
Nembaj legközelebb lehet konzolt veszek. Útóbbi fejlesztésemből kijött volna egy xbox.
De pc mindig marad ;]

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#17) jobesz

jobesz
(tag)

Hát az igazat megvallva én kb 2011 re fogom elérni a gépemen azt hogy a Gta 4 30 fps el fusson,szóval én akkor megjelenéskor újabb 2 évet fogok várni ahogy elnézem :(((

Pc/laptop>Behringer 2031P/AKG K550 mod /Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#18) jobesz válasza D1Rect (#7) üzenetére

jobesz
(tag)

hát a 4 et sajnos nem írták át szépen pc re,csatlakoznék a tiltakozókhoz,mert az utóbbi 5 év legrosszabb átirata, optimalizálást távolról sem látott,és temérdek bug bennemaradt.

Pc/laptop>Behringer 2031P/AKG K550 mod /Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#19) Crytek

Crytek
(veterán)

Hát ha kiadják pc-re akkor csinálják már meg hogy legyen benne élsimitás mert így okádék ocsmány szarkupac az egész!
Meg a látótáv is lehetne nagyobb ne 10 méterre jelenjenek meg a dolgok előttünk!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#20) modern

modern
(aktív tag)

Szégyen h mennyivel előbbre tartják a konzolt :(((
Pedig a pc ezerszer jobb :K
És nem értem h miért olyan k..va nehéz pc-re (is) kiadni kiegészítőt.... :(

Mobilon hamarabb elérsz: 70/548-0839 vagy 30/890-7516

(#21) D1Rect válasza - = Zk = - (#8) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Kb. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#22) Crytek válasza modern (#20) üzenetére

Crytek
(veterán)

Mert pc-re manapság alig vesznek gameket inkább letöltik.

Meg sokkal nagyobb haszon van ha egy jobb game nem jön ki pc-re mivel a csira jancsik egyből rohannak konzolt venni hogy tolhassák azt!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#23) modern válasza Crytek (#22) üzenetére

modern
(aktív tag)

:O :(

Mobilon hamarabb elérsz: 70/548-0839 vagy 30/890-7516

(#24) kelzsoca válasza modern (#23) üzenetére

kelzsoca
(félisten)

Hát sajnos a játékfejlesztők is pénzből élnek, és nyilván oda fejlesztenek ahol a játékot nem warezolják, hanem megveszik az eredetit :)

(#25) afterburner_ válasza Jake88 (#15) üzenetére

afterburner_
(őstag)

remélem én is a háttérképből kiindulva...a pálmafa = miami ??:))) jó lenne újra egy vice city:-)

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#26) Killing válasza afterburner_ (#25) üzenetére

Killing
(addikt)

Nekem még a csaj is azt sugallja hogy ott lesz. :)
Ha mást nem, Hollandiában. :DDD

(#27) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(addikt)

Az a lényeg, hogy xbox 360 ra megjelenik :C

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive / Seat Altea 2.0 TDi DSG / Volkswagen Golf 1.2 TSi Dupla Iker Biturbó Wankel, idegebeteg és 6 gang /

(#28) D1Rect válasza afterburner_ (#25) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Angliát hozták korábban, de ki tudja.

(#29) Def26 válasza Mr.Grincs (#27) üzenetére

Def26
(félisten)

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#30) JColee válasza D1Rect (#28) üzenetére

JColee
(őstag)

és jöhet a bal oldali közlekedés :D

Én már a következő rendszert is utálom.

(#31) D1Rect válasza JColee (#30) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Az lenne a szép, ha elszúrnák. :DDD

(#32) gabor85 válasza Jake88 (#15) üzenetére

gabor85
(őstag)

ramod lehetett kevés... és az nem 2*2,33 Ghz, hanem 1x. ;)

Killing a játék saját benchmarkja szar. vonj le belőle egy 20 FPS akár... :(

[ Szerkesztve ]

(#33) jookomak

jookomak
(őstag)

felettébb nem értem azokat az embereket, akik szétfikázzák a konzolokat, de egy videókártyára többet költenek, mint a legolcsóbb x360 (45-50k). melyik is éri meg jobban ilyenkor?

gta-sok meg miért nem nyitnak új város felé? ok, hogy az első részben ez a 3 város volt (+london), de pl ott van las vegas, ami új helyszínként nagyon sok eddig nem látott lehetőséget rejthetne. nem emlékszem olyan játékra, ami a kaszinók világában játszódik.
(ha a rockstar olvassa ezt a kommentet 1%-ot kérek a bevételekből)

(#34) gabor85 válasza jookomak (#33) üzenetére

gabor85
(őstag)

San Andreasban volt Las Vegas Las Venturas néven.
Az 1%ot utald át nekem:D

Videó
Angol leírás
Magyar

[ Szerkesztve ]

(#35) commanDOS

commanDOS
(senior tag)

Egyértelműen újra Vice City-ben lenne a legtutibb. Már a jelenlegi grafikus motort is jobban kihasználná az a fajta környezet, sokkal szemet gyönyörködtetőbb lenne,
mint a New York-i betondzsungel.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#36) CBool

CBool
(tag)

A fenti kép abszolút nem hivatalos. Úgyhogy felesleges abból kiindulni.

(#37) rup1u5

rup1u5
(veterán)

Remélem ez is kijön PC-re és valamicskével jobb lesz a portolás mint a 4-nél.
Emlékezzünk vissza, hogy elöszőr a 4-et sem akarták PC-re kiadni.
Ha kijön én tutira megveszem ezt is, ugyan úgy mint a 4-et.

Egyébként nem értem a nyivákolást. Nincs a 4-el olyan nagy gond. Meg kell neki adni amit kér. 4magot minimum 3.2 Ghz-en, minimum 3 giga szabad rendszermemóriát és valami normálisabb 512-es vga-t. Nálam szépen fut. Élsimítást ritkán szoktam használni, így nem zavar a hiánya. Ennek a sorozatnak a hangulatához, világához amúgy sem a grafika az elsődleges szempont.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#38) Remington

Remington
(őstag)

áá király a kép! jó lenne ha vice cityben játszódna

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#39) gabor85 válasza rup1u5 (#37) üzenetére

gabor85
(őstag)

a hangulatról jut eszembe, fellépek multizni :DDD

(#40) jookomak válasza gabor85 (#34) üzenetére

jookomak
(őstag)

nah, látszik, hogy a gta 1, és 4 közt kimaradt nekem pár epizód. akkor tényleg nincs más hátra, mint a bukarest edition.
vagy a klasszikus kép: gta somalia

(#41) afterburner_

afterburner_
(őstag)

amúgy én anno a 4 miatt vettem xbox 360-at na msot kicsit elszörnyedtem amikor azon is beakadt ha tömegesen gázoltam :D bár lehet bullett time effektus volt... :-)

pc-vel meg semmi bajom nem volt full hdben gtx 260 / e8600@ 4.4 ghz (quaddal jobban ment volna)+ 4 giga rammal ment szépen, nem azt mondom hogy nem lassult be időnként esőben de sehol nem láttam előtte se most se nagyon olyan grafikai részletességet mint ebben a játékban... szóval nem érzem sok esetben a lázongás okát, miért optimalizáltak szarul. Ha kihoztak volna egy ósdi gta 3 motorra épült játékot, akkor biztos jól ment volna mindenkinek.

hozzáteszem amikor a gta 3 megjelent geforce 3-asomon ment úgy hogy élvezhető volt... az akkoriban csak 100 e ft körül volt... gefi 2-esen eléggé élvezhetetlen volt

Digimax 2850 mah ipari AA tölthető akku * CISS-es nyomtatók * Minőségi tinták * Canon nyomtatófejek * Patronok, akár régi kellékanyag beszámítással * >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<< Ip7250 Mg5450 patronok cli 551, pgi550

(#42) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Várom konzolra. :D

(#43) Mr.Grincs válasza Def26 (#29) üzenetére

Mr.Grincs
(addikt)

Nincs igazam? :DDD

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive / Seat Altea 2.0 TDi DSG / Volkswagen Golf 1.2 TSi Dupla Iker Biturbó Wankel, idegebeteg és 6 gang /

(#44) jobesz válasza gabor85 (#32) üzenetére

jobesz
(tag)

nálam mi kevés?
Gta 4 friss partícióra telepít>

c2d E4500
2x1gb dual channel ram 800mhz
g31 lap
9500GT 512 vga 550/800/1350shader

bevallom őszíntén max 15 fpst ér el nálam a játék..
De vannak szerintem komolyabb játékok amik tökéletesen mennek(stalker,call of juarez,crysis 35 fps szinte a legtöbb helyen..

kérdés a gta 4 hardverigényesebb mint a crysis? :F

(#45) Crytek válasza jobesz (#44) üzenetére

Crytek
(veterán)

VGA nagyon gyenge.Meg 4 magos proci minimum kell a GTA 4-nek!

(#46) gabor85 válasza jobesz (#44) üzenetére

gabor85
(őstag)

Nos igazáól minden, de nem vészes.
Milyen beállítások mellett éri el a 15 FPS-t?
C2D teljesítményével ne mavgyok tisztában, de biztos jó lenne kiscit megcibálni az órajeleit.
A 9500 GT is kevés szerintem, és a RAM is. Szóval ez a "mindenből egy picit jobbat"
Ezt így nem mondanám de az biztos hogy Crysis az mindíg VGA éhes lesz ha megvan a megfelelő CPU-d, a GTA4 meg inkább CPU függő, azon ritka játékok egyike ami szereti a 4magot. Ha ez megvan, akkor szépen lehet fejleszteni RAM irányába, majd jöhet a VGA.
A RAM egy érdekes dolog; személyes tapasztalat volt mind Vista x86-nál, mind Win7 X64-nél hogy 2 GB memóriával bizony a kezdeti 35-40 fps pillanatok alatt lemegy 20 alá, amint elkezdesz némi ámokfutásba :D Mások szerint nekik jól futott 2GB Rammal. Nem tudom, az ő tapasztalatukat nincs jogom felülbírálni.
További segítséget a GTA4 topikban kérj :)

(#47) commanDOS

commanDOS
(senior tag)

AMD-s gépeken a Fusion sokat segít. Vista alatt nem vettem észre, de Win7 X64 alatt bekapcsolt AMD Fusion-nel semmi szaggatás nincsen, nem a leggördülékenyebb, főleg komolyabb akció jeleneteknél, de nem zavaró, nem megy a játszhatóság rovására.
Mindez egy mezei 2magos 2,6-os A64 X2 5000-el, 4giga rammal
meg egy 512-es HD3850-nel (Patch nélkül). Szóval nem egy atomerőmű.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#48) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(addikt)

Látom megy a balhézás a konfigokkal kapcsolatban. Szerintem minyima addigra kelleni fgog neki 1GB os DDR5 VGA, + 4GB ram alaphangon nah meg egy értelmes 4 magos CPU.
Ezért maradok én a konzolnál, nincs kínlódás és 100 ezrek kidobős értelmetlenül az ablakon.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.