2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Leftpaw

Leftpaw
(tag)

Az animét a grand magic games történetig néztem, ott kicsit besokalltam tőle, és parkolópályára került :D Kíváncsi vagyok, mennyire lesz a játék rpg.

Starbuck, what do you hear? / Nothing but the rain. / Then grab your gun and bring in the cat. / Aye-aye sir!

(#2) oriic válasza Leftpaw (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pedig a mostani Zeref arc elegge jo, csak mar a vegtelensegig huzzak. Alig varom hogy mikor jelentik be a 100 eves kuldetes anime verziojat. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) Deck

Deck
(veterán)

Fary Tail? RPG? PS4? Igeeeeeeeen :P

Oriic: Anime és jó és a magát is végig olvastam már :P

[ Szerkesztve ]

PSN ID: deck91_x

(#4) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nagyon várós a játék , de remélem nem fullad unalomba, mint tette azt az anime.

(#5) myckey válasza oriic (#2) üzenetére

myckey
(addikt)

Jaja, eléggé adja !

Sztm annyira nincs elhúzva.
Rendre 2 és 3 fejezetet dolgoznak fel a mangából, részenként.

Darálják eléggé. Érdekes is, bár nem árt, ha az ember az elejétől követi a szériát, máskülönben rendesen fogja a fejét.
Szép összefüggőre csinálták meg az egészet.

A játék érdekes lehet, akárcsak a Fairy Tail világa.
A Zene meg EPIC !!!! Abszolút! Nagyon eltalálták az animeben is. Kva jó :C :Y :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) RIC5I

RIC5I
(tag)

ELŐRENDELÉST AKAROK MOST !!!!!!! :Y :Y :Y :Y

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7) saelin

saelin
(veterán)

Youtube-on láttam a trailer képet, de nem kezdtem el nézni mert azt hittem valami verekedős vacak megint. Az itteni kommentek hívták fel rá a figyelmem, hogy ez rpg... Majd nézek otthon egy trailer-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) myckie2 válasza oriic (#2) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Szerintem borzasztó ez a Zeref arc. Rettentő erőltetett gagyi az egész. Számomra a legrosszabb Arc-ok egyike, a fillereken kívül.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#9) myckey válasza myckie2 (#8) üzenetére

myckey
(addikt)

Pedig nagyon is jól felépítették az egészet, a kezdetektől.
Így aztán minden, csak nem erőltetett.
Ez a végjáték.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) myckie2 válasza myckey (#9) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Spoiler!

Az, hogy hirtelen kiderült, az arc elején, hogy bumm van egy másik kontinens, amiről eddig sose hallottunk és ott van 12 személy akik erősebbek, mint Ishgar 4 istene az már nálam elég rossz indítás volt. Utána a Spriggan 12-t - akiknek legalább a fele durván erőltetett, összecsapott karakter volt - persze le is győzték, attól függetlenül, hogy August egy másodperc alatt szétcsapta a top 3 saint wizardot. (A Spriggan 12 együtt egy másodperc alatt bedarálhatta volna Ishgárt, de ugye abba, hol az izgalom és inkább elhúzták azzal a storyt, hogy egyesével küldték ki őket. Persze ezzel nem is lett volna a baj, ha élvezetesek lettek volna a harcok, de sajnos nem voltak azok) De ez csak egy picike szelete annak, ami nem tetszett az Arc-ban. Never ending animéknél úgy látom, hogy a lezárás megírása a legnehezebb és eddig egytől egyig el is volt rontva. (kivéve Bleach, mert azt hamarabb elkaszálták)

[ Szerkesztve ]

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#11) myckey válasza myckie2 (#10) üzenetére

myckey
(addikt)

Spoiler!
Ishgar 4 istene, már egy ideje inkább csak "hivatalból" volt érdekes, mintsem tényleges harci kapacitás miatt.
Lehetett már bőven sejteni, hogy itt nem ők lesznek a fő attrakció ( pláne hogy aztán miféle karakter csatlakozott hozzájuk ). De még nem derült ki minden róluk...tehát a sztoriból még kihoztak valamennyit.
A springan 12 karaktereiben még valóban lett volna fantázia, de még így is kaptak elég teret mikor csatákra került a sor, ahhoz képest, hogy mennyien vannak. Jó pár szereplőt pedig ötletesen beleszőttek a történetbe, és érdekes módon sikerült felülkerekedni rajtuk ( annak ellenére, hogy valóban OP skilleket kaptak ).
De hát ízlések és pofonok....szubjektív a dolog.
A neverending shonen/anime kapcsán pedig ismételten erősen szubjektív amit írsz.

Neked így, nekem úgy.
Szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.