Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Cucuska2 #46 üzenetére

    Mondjuk behozhatnának egy olyan artifactot, amitől sokkal erősebbek vagyunk, nem hat ránk annyira a gravitáció, stb. Génmódosításokat csináló artifactok is lehetnének -előnyös és hátrányos tulajdonságokkal egyszerre. Lehetne persze olyan is, ami csak ad. :)

    De a legfontosabb a töltőképernyők hiánya szerintem is. Dupla pontosságra képes motor, vagy legalább valami olyan, mint az AC: Origins esetében. Ott kábé 130km2 bejárható terület van töltögetések nélkül, miközben nincs 64 bites koordinátákra képes engine, szóval tulképp hagyományosan is megoldható -dupla pontosság nélkül- egy elég nagy világ kezelése töltőképernyők nélkül.

    Amit meg még igényelnék, az a hangulat időnkénti javítása olyan értelemben, hogy számomra túl nyomasztó, túl sötét egy idő után az összes STALKER játék. Szeretem őket, az a hangulat nincs sehol másutt, de mégis időnként olyan lehangoló tud lenni, hogy kell utána valami más, például egy ACIV: Black Flag a színes és meleg Karib-térséggel. Vagyis szerintem rakhatnának bele -legalább egy-egy kis területre- némi üdítő hangulatú, kellemes, gyönyörű, meleg, pozitív hangulatú játékteret is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák