Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz #85552128 #28 üzenetére

    Beszédes? Mivel kapcsolatban? Hogy csúszni fog? Eleve ebből a feltételezésből indulunk ki...

    Erre az E3-as dolora nem emlékeztem. Így akkor ez valóban egy újabb csúszás lesz (lenne). Ennek ellenére továbbra sem értem, miből vonod le a következtetéseket. A tologatásnak ugyanúgy lehet az oka az is, hogy eddig le se szarták a PC portot és most kezdtek el vele dolgozni (és ezért az újabb csúszás - ez a te álláspontod), vagy tényleg meg akarják csinálni jóra, nem akarnak egy újabb GTA4-es fiaskót.Mivel a konzolos változatok jelentek meg előbb, szerintem nyilvánvaló, hogy azok élveztek magasabb prioritást. A kérdés itt csak az, hogy valójában mennyire...

    Mindenesetre a MP3 portja remekül sikerült PC-re. Én bízom benne, hogy az újabb csúszás oka nem a totális elhanyagolás, hanem egyszerűen rosszul mérték fel mennyi erőforrás/idő kell egy normális PC-s porthoz.

    Szerk: Most komolyan egy nem bejelentett gépigény okoz nálad ekkora kreditvesztést? :) Szép. Sok fejlesző egy adott játékkal, vagy a játék egy adott részével kapcsolatban is a játékosok képébe hazudik, majd esetleg utána szabadkozik (rosszabb esetben még azt sem). Ehhez képest egy ilyen dolog fityfasz.

    Mellesleg a készítők nagy dumáinak sosem szabad hinni. Ez már régóta így van sajnos. Azokból lehet következtetni, amit ténylegesen produkálnak. A MP3 portja a bizonyíték, hogy tudnak ők, ha akarnak.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák