Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz atike #1 üzenetére

    Szerintem ez tényleg az utolsó rész lesz. Már nem nagyon van hova folytatni.
    Persze lehet hogy majd 10 év múlva csinálnak belőle remake-et is, ahogy mondjuk a Pókemberből. Vagy sorozatot.
    Ami a filmek minőségét illeti: erősen megoszlanak a vélemények. Nem mindegy az sem, hogy a játékok ismeretében nézi az ember a filmet, vagy anélkül. Nekem van olyan haveron, aki egy percet sem játszott egyik résszel sem, de a filmek bejönnek neki: szerinte az összes eddigi rész jó volt. Én a 3. rész után, mivel nekem elég sok idő eltelt az egyes részek megnézése között, egyben megnéztem az első három részt. Szubjektíve talán még az első rész tetszett legkevésbé (sic!) közülük. Jill Valentine karaktere nagyon bejövős volt a 2. részben, és a 3. rész "szuperAlice"-ja is jó volt. Abban viszont egyetértek a kritikákkal, hogy a 4. és az 5. rész már szignifikánsan gyengébb volt az előzőeknél. Az 5. részen egy kicsit dobott Jill visszatérése, de a film olyan B-kategóriás jelenetekkel rontotta le az összképet, hogy alig hittem a szememnek...:(
    Mindenesetre remélem, hogy a 6.részben visszatalálnak a helyes ösvényre - ugyanakkor bízni nem nagyon tudok ebben.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák