Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz gantum #13 üzenetére

    Egy film nem csak attól jó, hogy hiperszuper történettel rendelkezik. Hogy mekkora író írta a szerepkönyvet, hogy mekkora szinészek mekkora jeleneteket játszanak le benne.

    Számomra egy film akkor jó, ha anélkül tudom végignézni, hogy eszembe se jusson felnézni facebookra, nem érdekel ha éhes vagyok, fáradt vagyok, ha hívnak reflexből némitom a telefont.

    Számomra egy film akkor jó, ha élvezem, ha belemerülök. Mint pl. a no történet Expendables 3. Egyszerüen olyan hangulata van, hogy mikor vége lett, csak néztem, hogy mi van? Ilyen hamar? És csak utánna néztem az órára. Nem ilyen pl. a Poukembör, legyen az a sima vagy az Csudálatos. Nagy Poukembör fan vagyok képregényben, de eddig 5 filmből egy sem tetszett. Ellenben a Bosszúálókkal, Batman-el, stb.

    De ott van a Hachi, amelyet eddig 2x láttam, de mindig elsírtam a végén magam. Az egy kíválló film.

    Sorozatoknál is, hiába a csöcsös kurvás Game of Thrones, az első évadot megnéztem, utánna megvettem az eddig kiadott 5 könyvet, és azóta sem néztem a sorozat felé. A Sons of Anarchyt a második évadig bírtam, azóta csak évadösszefoglalókat olvasgatok a neten. Ellenben a Breaking Bad és az Arrow előtt meghajolok. Az Arrow 2 évadát napok alatt néztem maratoni szinten, annyira nem érdekelt más.

    És igen. A Resident Evil filmek olyanok, hogy leülök és nem érdekel, ha a moziban a fejemen eszik a kukoricát, mert egyszerüen beszippantottak az eddigi részek, és valszeg ez is be fog.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák