Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz akooos #31 üzenetére

    Jelen! Csütörtökön jutottam hozzá egy bontatlan dobozos példányhoz szintén az extra tokkal együtt,de nem a telekomtól, mert bármennyire is rákattantam elborult áron adják!!!!!! Sikerült máshonnan beszerezni kevesebb mint a telekomos ár feléért! V30-ról váltottam, az is megvan még de ha minden igaz hétfőn elviszik!

    Pár tapasztalatot meg tudok osztani de ugye 2 nap után még nem tudok mindent! Belaktam a LG költöztető programjának hála igen gyorsan! A rendszer baromi gyors, pattogós! 9.0 szeptemberi patch-el! A V30 után sok új nincs benne,de nagyon pörgős, gyönyörű a kijelző, maga az egész telefon nagyon szép sztem, a kamerák ugye hátul is síkban vannak és itt van a legtöbb változás sztem, mármint a kamera szoftverben! Ugye 3 kamera van és nagyon jópofa dolgok vannak benne, ezt még próbálgatni kell,meg most az idő sem annyira kedvező, de majd dobok ide képeket! A quad dac ugye adott ez eddig is nagyon fontos volt számomra!

    Tegnap elég sokat nyomogattam és sokszor a tokban volt, nézegettem mit merre! Így ment le kb 6 óra alatt 3 óra képernyőidővel 49%-ra, ami annyira nem nagy putty viszont ugye sokat ment a 2. kijelző is tehát normál módban gyanítom nem lesz gond a 4ezres akksival!

    A 2. kijelző: jópofa dolog sokmindenre használható,de így hirtelen azt mondom bőven meg tudok lenni nélküle! Persze mivel az árban benne volt tök jó! A telefonnal együtt azért már elég méretes és súlyos egység, igaz én még úgy is zsebre tudom tenni, de azért nem kényelmes! Szoftveres részen azért még lehetne hegeszteni, pontosabban bővíteni a repertoárt! A képernyők között ide oda váltani vagy dobálni a futó appokat gyors és röccenés mentes!
    A tok eleje becsukott állapotban,olyan mintha kijelző lenne, de sajnos nem és szerintem ez a legnagyobb ziccer amit kihagytak! Nem kellene egy 3. kijelző csak legalább egy akkora amin láthatóak a notifikációk vagy legalább hívás esetén fel lehetne venni! Ez sajnos kimaradt ami sztem nagy hiba! Infóim alapján csak szolgáltatói kínálatba lesz elérhető (Telekom és Vida) illetve szürkeimportos GSM boltban! De az induló Telekomos ár sztem vicc, igaz gondolom meg akarják lovagolni, hogy 5g-s illetve ugye adják hozzá a kijelzős tokot!

    "Röviden" ennyi ha van kérdés szívesen válaszolok! LG párti vagyok és nem lőttem mellé ezzel a telefonnal! Ja még egy, tök nélkül pucéran nagyon csúszik!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

Új hozzászólás Aktív témák