Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) wolfman

wolfman
(veterán)

"de már az elején eldöntötték, hogy a minőségből nem engednek, és mivel a határidő közeledtével bizonyos elemek még nem kerültek a helyükre, így dönteni kellett."

De most őszintén! Volt már olyan eset, amikor egy játék csúszásáért nem a minőségnek való megfelelést vették elő? Majd mernék azt mondani, hogy a fél programozó csapat elment az Alpokba síelni, ketten megbetegedtek, öten pedig Írországban részegednek egy hónapig.
Hát persze hogy a játék minősége az ok!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) aero.

aero.
(veterán)

Ezt így egy hónappal előtte? Komoly. :)

(#3) nanorambo

nanorambo
(őstag)

Az igen, egy hónappal előtte bejelenteni egy ilyet. :C
Kívánom nekik, hogy a GTA5 PC verziójával egy időben jöjjön ki!

(#4) djculture

djculture
(félisten)

az AC IV meg hamarabb jön

(#5) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Fuuuuuu :W

(#6) ldave

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem ez azért ez nagy pofon a next-gen rajtnak.

A Slime draws near! Command?

(#7) ViharVadász

ViharVadász
(őstag)

Na ez nagyon nem jó hír :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8) Logen88

Logen88
(aktív tag)

Amikor megláttam a hírt ezt gondoltam: ez most valami vicc? :F Na mindegy. Remélhetőleg a Black Flag már nem fog késni.

The Last of Us is a masterpiece.

(#9) ViharVadász válasza Logen88 (#8) üzenetére

ViharVadász
(őstag)

Pár kommentel előbb volt, hogy azt meg előbbre hozták. (Hivatalosan is mondták azt hiszem) Legalább egy jó játék hamarabb jön :) :DD :C

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#10) Chapel

Chapel
(addikt)

Szökő évente rendelek elő, hát ez most akkor ugrott...nem baj, addigra már lehet nem is lesz nagy szám, meg ugye Gta V... ;] :P

Amúgy: :W

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#11) FZsolt15

FZsolt15
(aktív tag)

Nem baj. Legalább lesz idő az AC4-re.

(#12) djculture válasza ViharVadász (#9) üzenetére

djculture
(félisten)

Ja november 1 helyett okt 29 jön.

(#13) Malachi

Malachi
(addikt)

nem akarják összereszteni a BF4-gyel, meg konzolon a GTA5-tel, ami mondjuk teljesen érthető.

(#14) Logen88 válasza ViharVadász (#9) üzenetére

Logen88
(aktív tag)

Ja láttam én is és örülök neki. :) Sajnálom, hogy késik, de azért lesznek itt még jó játékok ősszel.

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) huskydog17

huskydog17
(addikt)

Mivel nincs külön hírezve, ezért ide írom, hogy nem az Ubi nem csak a Watch Dogs, de a The Crew című autós játék megjelenését is eltolta. A The Crew eredeti megjelenési terve 2014 eleje volt, de most kiderült, hogy a játék legkorábban 2014 áprilisában jelenhet meg, de könnyen lehet, hogy csak nyár eleje lesz belőle.

#12: Ez kizárólag a PS3 és az Xbox 360 verziókra igaz. Az összes többi platformra (PC, PS4, Wii U, Xbox One) november 22-én érkezik.

[ Szerkesztve ]

60fps gameplay videók: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#16) Crydan

Crydan
(senior tag)

Ubisoft én így szeretlek :(((

Xiaomi Mi 8 6/128GB - Nintendo Switch - Playstation 4 1TB Ultimate Player Edition - Life's Good :)

(#17) xavix13

xavix13
(senior tag)

Lesz itt így is játékdömping. Bár gondolom akik nagyon várták azokat ez nem vigasztalja...

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#18) MCBASSTION válasza wolfman (#1) üzenetére

MCBASSTION
(aktív tag)

:D
ezen jot derultem
de azert nagyon varos ez a game

windows7sins.org

(#19) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Azért ez igencsak bazmeg kategória, kb. emiatt nem adtam még el a VGA-mat. :DDD :DDD De most komolyan..

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#20) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Egyébként ez tényleg érdekes, hogy a megjelenés előtt 1 hónappal még fejlesztik. Ilyenkor már írni kéne a DVD-ket, nem? :))

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#21) nanorambo válasza Jhonny06 (#20) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Hát de. Itt valami más a ludas. Nagyon fura az egész.

(#22) myckie2 válasza nanorambo (#21) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Ráadásul úgy, hogy a játékot a decemberi PS4 dobozába bele akarták tenni.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#23) nanorambo válasza myckie2 (#22) üzenetére

nanorambo
(őstag)

De már az is furcsa, hogy nem jött az "aranylemezen a Watch Dogs" hír. Már kb egy hete meg kellett volna lennie. Valami turpisság van itt. :K
Remélem legalább jól optimalizálják PC re is. Ubisoft nem erős ebben....

(#24) djculture válasza nanorambo (#21) üzenetére

djculture
(félisten)

Mint irták is ilyen játékmegjelenések mellett ami novemberben várható esélye se lett volna...

(#25) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Több idő jut ACIV-re. :U

Azzal is elleszek hónapokig. :))

(#26) nanorambo válasza djculture (#24) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Az nagyon gáz, ha csak megjelenés előtt egy hónappal jöttek erre rá. Mit csináltak a piackutatók és marketingesek? Ha igaz, akkor egy komolyabb cégből már repültek volna...

(#27) KisDre

KisDre
(senior tag)

Tün-düm-DÜÜÜM! :(

De legalább több időm jut PC-t újítani :D

KisDre.artstation.com

(#28) Televan

Televan
(veterán)

Szomorú vagyok. De gyanús is volt ,hogy az AC4 -re már le is ment a megrendelésem November 22 -re, a Watch Dogs -nál meg sehol semmi. :D

???

(#29) Sub-ZeRo válasza Jhonny06 (#20) üzenetére

Ilyenkor nem írják, nyomják rá az adatot. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#30) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Hála égnek! Addigra legalább tolok alá egy rendes gépet :P

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#31) Jhonny06 válasza Sub-ZeRo (#29) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

Én ezt mindig úgy képzeltem el, hogy mindenki maga elé rak egy 100-as henger DVD-t és 2-3 íróval a gépben folyamatosan nyomatják. :DDD

(#32) Sub-ZeRo válasza Jhonny06 (#31) üzenetére

Király lenne. Utána meg jönne a sok CRC hiba. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#33) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Hazugság hazugság hazugság. Mármint az hogy azért késik, hogy tökéletes next gen élményt adjanak. Ezek kemény üzleti döntések.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#34) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Szerintem tipikusan a nagyobb a füstje, mint a lángja játék lesz, de ne legyen igazam...

(#35) ldave válasza Plazmacucci (#33) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ja, a Dragon Age 2 is a köcsög EA miatt jött ki olyan korán, aztán meg is látszik az eredménye.

Inkább csússzon akkor egy játék, talán tényleg dolgoznak még rajta picit nem pedig csak pihen valahol egy fiókban.

A Slime draws near! Command?

(#36) Plazmacucci válasza ldave (#35) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Szerintem a DA2-t még egy év sem mentette volna meg :D

Am csússzon, de akkor üssön nagyot, vagy lássuk a változást a mostani állapothoz képest.

(#37) Szaby59

Szaby59
(veterán)

Ha erre (hogy nem túl jó még) 1 hónappal a megjelenés előtt jöttek rá akkor gratulálok :C
De inkább az van benne, hogy az COD, BF, AC, Batman mellé szűkösen fért volna be.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#38) MortalVenoM

MortalVenoM
(tag)

biztos a szuper PC optimalizálás miatt késik :D

(#39) Televan válasza Plazmacucci (#36) üzenetére

Televan
(veterán)

Én vagyok az egyetlen akinek úgy ahogy, de tetszett a Dragon Age 2. :F

???

(#40) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Csak ha közben mondjuk bejelentik, hogy a GTA V is tavasszal jön PC-re, akkor az jobb lesz nekik konkurencia szempontjából? Nem hiszem..

(#41) Wasp_HUN

Wasp_HUN
(tag)

Hát ez nem jött össze Ubi... vagy tudják, hogy januárban jelenik meg GTA5 PC-re ?? :D

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#42) Plazmacucci válasza Jhonny06 (#40) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Szerintem GTA minőségtől függetlenül, a név miatt jobb fogyást fog produkálni.

(#43) Jakesz válasza Plazmacucci (#42) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Azt mondod, hogy a PC-s GTA V jobb eladást fog produkálni, mint a PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC-s Watch Dogs összesen? :Y

(#44) Jhonny06 válasza Plazmacucci (#42) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

Csak azért írtam, mert ugye azt is rebesgetik, hogy a csúszás oka a házon belüli konkurencia elkerülése. Na most inkább eresszék össze az AC 4-el (hiszen nem is ugyanaz a célcsoport), mint mondjuk tavasszal a GTA V-tel, mert előbbi sokkal kisebb konkurencia. Csak magukat fogják megszívatni így..

De amúgy az igaz, amit írsz, tuti több fog a GTA-ból fogyni, csak azért mégse mindegy, hogy mennyivel.

Jaka: Nem. A PC verzióról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#45) kovsol válasza Televan (#39) üzenetére

kovsol
(félisten)

3x játszottam ki a DA2 -t. De Xbox360-on sokkal jobb, mint PC-n. Itt legalább eladható hack and slash / rpg keveréknek, de PC -n oda kattintasz és magától csapkod is.

Watch Dogsot vártam, de szerintem lesz így is mivel játszani majd.

GTA5 se lett egy nagy eresztés, én tuti előbb venném meg WD -t, mert talán valami újdonság is lesz benne a GTA hoz képest. Amúgy meg nem volt hivatalos PC-s GTA bejelentés tudtommal.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#46) b.daniel

b.daniel
(senior tag)

Én szvsz örülök h késik, mert alapesetben választanom kellett volna AC 4 gyűjtői, és WD gyűjtői között( AC-t válaszottam..) de így mindkettő lesz. :)) egyébkén a döntéssel én is egyetértek, és szerintem logikus. Azért most ősszel sok AAA cím jön, sok folytatás, ezek között nehéz lett volna érvényesülni új címként.
Bár lehet, hogy a köv időpont se szerencsés, esetleges GTA 5 , W3 miatt...reméljük tényleg dolgoznak addig a játékon nem jegelik...:S

(#47) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Miért ajnározzák a Gta 5-öt? Annyival több újdonságot nem tud nyújtani,azon kívül hogy igen részletes... :)

Majd agyon modolva lesz nagyon nagy :)

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#48) Plazmacucci válasza Jakesz (#43) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

PC-n a PC-s WD ellen of korsz :)

[ Szerkesztve ]

(#49) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Lol. Idáig nem vették észre, hogy nem lesznek kész vele csak még 3-4x ennyi ideit.
Marketing szempontból meg jobb, hogy nem most dobták ki, vannak más játékok is amivel nem biztos, hogy felveszi a versenyt. Cod, BF4, Batman.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#50) Damage válasza myckie2 (#22) üzenetére

Damage
(senior tag)

Ne is mondd, én is azt a csomagot rendeltem elő. A boltnak persze nem jutott eszébe figyelmeztetni, hogy 2014-ben fog csak megjelenni (még jó, hogy olvasom a PH-t), várhattam volna december 13-án a csomagot…
Megrendeltem inkább a 2 controller-es változatot és az AC4-t.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.