2018. október 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Én mindig azon gondolkodtam, hogy Knuckles ügye rocker?

Egyébként sose szerettem a sonic játékokat.. valahogy mindig "túl gyors" volt számomra a játékforma amit ad.

A SEGA is csak egy árnyék a 80-90es évekhez képest.. legalábbis nagyon eltűntek.

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#2) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)
LOGOUT blog

3 ember most szomorú.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#3) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Nem gond, csak jó legyen... ami most már borítékolható, legalábbis tisztességes iparosmunka lesz.

(#1) DraXoN
Knuckles egy hangyászsün... :D

A játék sebessége csak a "gyorsítósávokon" olyan nagy, de ált. ilyenkor amúgy sem kell iránytani a karaktert, csak hagyni kell "kifutni". Szvsz a pályák nagyobbik része nem jelentősen gyorsabb, mint egy Mario játék.

Total War sorozat, Warhammer franchise, Alien Isolation, Bayonetta, Phantasy Star... ott vannak Ők, csak saját konzol nélkül. Jó, a Sonic-vonal egy jó ideje már nettó nyűglődés (kivéve talán a Generation-st), ezért sem játszom már sünöset. De majd most!

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#4) SonicX válasza AxBattler (#3) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

várós, még SMS2-n toltam először Sonic-ot 1992-ben, azóta jópárat végigvittem már...

Sega jobban tenné ha nem nyúlna hozzá egyes anti-cheat szoftverekhez -.-" Phantasy Star Online 2-t tolok lassan 1 éve, de a GameGuard és az nProtect amit használnak védelmi célokra, szereti összesz*rni magát a leg lehetetlenebb helyzetekben, tökmind1 hogy milyen antivir vagy tűzfala van az embernek, a legjobb ha nincs semmi... GameGuard-ba úgy belenyúltak hogy csak na...

The Fastest Thing Alive

(#5) AxBattler válasza SonicX (#4) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Jujj, MasterSystem2. Az volt ám a csoda... amíg nem lett MD2. :)

"Cable management is for the weak!"

(#6) SonicX válasza AxBattler (#5) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

sajna SMS2 után nekem a következő konzolom csak PS2 volt, közte PC Master Race :DDD most hibrid PC+PS

The Fastest Thing Alive

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.