Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) DR01DMAN

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Ez, akinek a szemszögéből látjuk az egész jelenetet tök béna. Nem tud célozni, össze vissza lövöldözött. :Y :W

http://multimedia.uw.hu/index.html

(#2) Chrys_ válasza DR01DMAN (#1) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Ez biztos Bot volt :)

So obvious that Stevie Wonder could see it.

(#3) DR01DMAN válasza Chrys_ (#2) üzenetére

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Az lehet. :DDD

http://multimedia.uw.hu/index.html

(#4) #13110016

(törölt tag)

Nem is baj, hogy késik csak legyen jó.

(#5) deakpeti válasza #13110016 (#4) üzenetére

deakpeti
(tag)

igy igaz!

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#6) Garada

Garada
(őstag)

Meg sem lepődöm már.
Csak persze mindig mondogatja az ember nem baj csak legyen jó biztos azzal a céllal késik.
És ennek ellenére volt már rá példa, hogy így sem feltétlen kielégítő tartalmat kapott az ember kézhez.

If life gives you lemons, make lemonade!

(#7) k-adi válasza Garada (#6) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

Sok mindentől függhet a késes.
Pl. lehet nem akarják több népszerű játék közelében megjelentetni, hogy legyen a playereknek pénzük erre a címre is. Vagy találtak egy olyan bugot amit nem tudnak áthidalni jelenleg és inkább halasztani kényszerülnek....stb

(#8) #13110016 válasza Garada (#6) üzenetére

(törölt tag)

GTA 5 PC-s megjelenésénél viszont egyértelmű volt, hogy jobb lett csak a húzástól.

(#9) Robert07

Robert07
(fanatikus tag)

Én a bétára várok, regisztráltam a kóddal de még mindig nem kaptam értesítőt, hogy elindult volna.

[ Szerkesztve ]

突き出る釘は打たれる。

(#10) Kakaduku válasza Robert07 (#9) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Szerintem még senki sem kapott Magyarországról, csak a Stressz Tesztesek. Nem tudom meddig kell várni, de én ma ki akartam próbálni. Így marad a gameplay videó.

(#11) sz.atesz89 válasza Kakaduku (#10) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Mi is kértünk haverokkal a ubi lapjára beregelhető kóddal megcsináltuk a jelentkezést, viszont amit a uplaybe kell beírni kódot nem kaptuk meg.

PSN: szuhi Honlapom: www.seo-clan.hu Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#12) ooooobi

ooooobi
(senior tag)

Nekem humble bundletol van kod, uplayen mar tölthető.

(#13) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

Ubisoft döntött a béta meghosszabbítása mellett, így jelen állás szerint október 1-ig játszhatunk vele. Az első napok visszajelzései pozitívak voltak, és máris rengeteget javult a matchmaking és a szerverek stabilitása. A kiadó azt is elmondta, kipróbálnak néhány más eszközt, amikkel gyorsabban eljuthatnak a kódok a játékosokhoz, és azt javasolja, mindenki nézzen be a spam mappájába is, hátha ott landolt az e-mail.

Rainbow Six: Siege december 1-jén jelenik meg PC-re, PlayStation 4-re és Xbox One-ra, hacsak nem csúsztatják még tovább.

(#14) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

(#15) rudii

rudii
(tag)

Nekem tetszik a játék. Aki esetleg szeretne hozzám csatlakozni szívesen várom. :)
TS3: onyx.voic.in:6390
PW: alma
Keress engem, vagy ülj be egy szobába és majd jövök. :)

(#16) k-adi

k-adi
(PH! kedvence)

A játék művészeti vezetője, :F Scott Mitchell egy szép nyilatkozatban közölte velünk, hogy mire is lesz lehetőségünk egyedül:
"Nem lesz kimondott sztori mód. :N Átmész majd egy trainingen, ahol kipróbálhatod a különböző ügynököket és eszközeiket. Játszhatsz majd ellenséges AI ellen az összes térképen. Még meg is szabhatod majd a meccsek szabályait, ezt kínáljuk single-playerben."

"Ez kiváló training lehetőség lesz, :U ráadásul ugyanúgy feloldhatod majd a tartalmakat, mint PVP meccsekben. Itt is kapsz majd csillagokat, reknown pontokat, és új ügynököket."

Gyakorolni lehet, világot megmenteni nem.

(#17) rudii

rudii
(tag)

Nem toltam még vele sokat, de egyre jobban élvezem. Mi több úgy érzem egyre jobban megy. :)
Igaz én főként CS-zni szoktam esetleg BF, de ez is bejön. :P
Nem dicsekvést kép rakom ki, tudom valaki sokkal jobb, de nekem ez is valami. :)
Illetve továbbra is várok játékosokat akik szívesen jönnének játszani. ts3: onyx.voic.in:6390 pw: alma

(#18) rudii

rudii
(tag)

Csúzli kommandósok! :)
Ma újabb akcióra indulunk és továbbra és teszteljük a játékot. Gyertek nézzetek be! ;)
LIVE STREAM

(#19) rudii

rudii
(tag)

Október 4-ig meghosszabbították a zárt bétát, és akik eddig zárt bétásak voltak kaptak további 4 kulcsot amit a a barátiknak adhatnak! ;)

(#20) melega válasza rudii (#19) üzenetére

melega
(senior tag)

Én is kaptam.

(#21) sz.atesz89

sz.atesz89
(tag)

Meddig tart még a béta? Nem úgy volt hogy 4.-én vége? Mert én még ma tudtam benne menni.

PSN: szuhi Honlapom: www.seo-clan.hu Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.