Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz #76289792 #48 üzenetére

    Csakhogy szerintem egy készülék megítélése az lehet egyéni nézőpont is. Ugyanis kinek mire van szüksége. Talán abban egyetérthetünk, hogy ebben az árkategóriában, ami legyen 200 ezer Ft, nos ebben a kategóriában már minden gyártó készüléke egészen jó. Nem ismerem az O+ telefonjait. Annyi tűnt fel, hogy amikor a kollégám mutatni akart valamit a O+ 7 telefonján, hát először is a képernyőbe integrált ujjlenyomat olvasó az nem mindig azt tette, amit szeretett volna. De lehet, hogy a Samsung is ilyen, azt se tudom.
    A másik ami feltűnt, hogy amikor valahová belépett a kollégám egy oldalon a böngészőben, hát bepötyögte a jelszót. Míg a Samsung termékeiben már alap szinten legalább 2 éve ujjlenyomattal tudok belépni internetes oldalakra is, valamint az alkalmazásokba is. De ez is ugye nekem fontos, másnak nem biztos. Szóval ilyenekre gondolok.

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Új hozzászólás Aktív témák