Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#2) Puma K

Puma K
(veterán)

Én akár mit kapok azt szépen óvatosan kibontom. Mert gondolok arra, hogy szép a csomagolás, az ajándék megsérülhet, lehet hogy akitől kapom az a csomagolással megszenvedett, azt a papirt még fel lehet használni 2-3 év múlva is egy másik ajándék becsomagolásánál.

De mikor látom hogy valaki szét tép egy gondosan, szépen becsomagolt ajándékot... akkor legszívesebben csomagoltatnék vele még 1000 másikat, hogy értékelje a csomagolást.

Na meg a környezet szennyezés.. bele sem gondolnak hogy ez mennyi fát jelent évente, mennyit szemetet generálnak ezzel. Nekünk a spejzban még a 10 évvel ezelőtti csomagolások is megtalálhatóak mert mi gondolunk az újra hasznosításra... De ezek... :(((

Ja és annyi hogy hol máshol történt ez? Hát persze hogy amerikában... Csak gratulálni tudok, hogy ilyen okos, szép, aranyos, kedves, jóra való gyerekeket nevelnek...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

Ez inkább félelmetes :DDD

(#4) sagesz93 válasza Puma K (#2) üzenetére

sagesz93
(addikt)

Ezek gyerekek, méghozzá az örültebb verzióból :D
Ezeknek mondhatod...
Azért egy xboxnak én is így örülnék. Csak nem mutatnám ki így... :D

(#5) sz.mich

sz.mich
(tag)

Azt a... én még nem is láttam az "alapművet" sem. :C Nem kevés boldogsághormon szabadult itt el. :DD

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy óvatosan bontok ki mindent mert gondolok arra, ha valaki egy márkás és drága italt ajándékoz méghozzá díszdobozban azt nem kéne rögtön a díszes csomagolással együtt feltépni. :W :))

Csak kp., az ár fix.

(#6) blazsey2

blazsey2
(senior tag)

Hát bizonyos életkor alatt biztos nem vennék gyerekeknek konzolt sem pc-t,egyszerűen nem is tudják értékelni.Utána meg megy a sírás hogy nem tanul a gyerek mert csak játszik.

(#7) jak21

jak21
(csendes tag)

hát ha egy ferrarit kapnék akkor sem viselkednék így

http://gameboy.lapunk.hu/

(#8) Typhoon47 válasza Puma K (#2) üzenetére

Typhoon47
(őstag)

Úgyvan jólteszed, gyűjtögessed csak. Ezek gyerekek, szerinted mennyire érdekli őket?
Meg még egy kis hülye "amik" is belefért a postodba, jól van, grat.

A srácokat meglehet érteni :))

"Education is important but big biceps are importanter"

(#9) Major Major

Major Major
(őstag)

a kissrác egészen csimpánz-szerű jelenséggé válik a 16. mp-től. hiába, no, az ösztönök... :DDD
itt egy másik xbox ajándék klasszikus, akik nem ismernék :)

The recipe for perpetual ignorance is: Be satisfied with your opinions and content with your knowledge.

(#10) gábbor válasza blazsey2 (#6) üzenetére

gábbor
(tag)

Ekkora baromságot sem olvas minden nap az ember!

(#11) engusz válasza Major Major (#9) üzenetére

engusz
(veterán)

A hírben linkeltek is valahol elgondolkodtatóak, de asszem a te általad linkelt viszi a pálmát.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) sagesz93 válasza Major Major (#9) üzenetére

sagesz93
(addikt)

ez mekkora sz0patás már.. :DDD

(#13) atee

atee
(őstag)

Szánalmas.

(#14) Gergo88 válasza Major Major (#9) üzenetére

Gergo88
(tag)

Nem semmi.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#15) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Húúúh, baszki....
#9.: Na ez már azért simán csak szemétség.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#16) Sefter válasza Major Major (#9) üzenetére

Sefter
(addikt)

na itt aztán büszkék lehetnek magukra a "szülők" ... :(((

Psn ID: sefter_hun

(#17) LA_COSTE válasza Puma K (#2) üzenetére

LA_COSTE
(senior tag)

Egyetértek veled.
Én nem gondolkozom ilyen márkásabb ajándékban, mert nem tehetjük meg, de nekem az a legfontosabb, hogy együtt vagyunk karácsonykor és mondjuk leülünk este beszélgetni, kártyázni meg ilyenek.
Elgondolkoztató a mai szülők számára, hogy a gyereknek mindent megadnak vagy hagyják érte küzdeni. Ezek biztos nem azok, akik küzdeni fognak. Szánalmas.... :(((

(#18) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Tényleg félelmetes a hírben linkeltek.

Viszont a #9 óriási gonoszság.
Most vonatkoztassunk el attól, hogy egy Xbox-ról van szó.
Vágyik a gyerek valamire. Tudja, hogy nem fogja megkapni, mert nem engedhetik meg a szüleik. De azért szeretne, vszínűleg nagyon. Erre a szülei egy pillanatra megcsinntják a reményt, már azt hiszi, hogy a kezében tartja a megvalósult álmot, és nem. Átverték. A saját szülei, akikben bízik, akik azt mondják szeretik, és mindent megtesznek érte. Megtesznek. Felveszik videóra és kirakják a netre. Gratulálok. :(((

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#19) engusz válasza D1Rect (#18) üzenetére

engusz
(veterán)

Reménykedtem, hogy mégis a kezébe adnak egy igazi konzolt, csak pár (hosszú) másodpercre verték át. De csak röhögtek rajta, ízléstelenül. :U

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) AXisBOLD válasza D1Rect (#18) üzenetére

AXisBOLD
(addikt)

egyetértek!

ilyen ocsmány, akasztani való szülőket. szegény gyerek.

nem találok szavakat erre...és igen, még másokkal is megosztják az ostobák.

Aurea mediocritas

(#21) Barney™

Barney™
(aktív tag)

lol :DDD

(#22) horvathkrisz válasza D1Rect (#18) üzenetére

horvathkrisz
(addikt)

Várj, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet a szemem sarkában... ;]

(#23) sagesz93 válasza horvathkrisz (#22) üzenetére

sagesz93
(addikt)

;] :O
D1Rect: kispanda = noném? Azt láttam bannolták, de kiderült hogy noném volt?

[ Szerkesztve ]

(#24) aram01 válasza jak21 (#7) üzenetére

aram01
(nagyúr)

én viszont igen ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) D1Rect válasza sagesz93 (#23) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Igen.

(#22) horvathkrisz: Van aki aknára lépett gyerekeken röhög. Kinek mi.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#26) depmod válasza Major Major (#9) üzenetére

depmod
(aktív tag)

Aztán csoda, hogy a gyerek 18 évesen legyilkolja a családját.
ÁÁÁ, böszme család, sérült gyerek, beteg társadalom.

Az alapcikkhez meg csak annyit, hogy ha a gyerekem ilyen lenne, az biztos, hogy ott egy komoly beszélgetés venné kezdetét. De akkor már a fene ette meg az egészet. A szülők ilyenkor már keveset tehetnek. Habár lehet, hogy azt hiszik, hogy ez normális viselkedés.
Csak gratulálni tudok az ilyen családhoz. Borzalom. Páromnak is megmutattam a videókat, leesett az álla.

BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek!!!

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#27) drachos

drachos
(tag)

Én már vártam, hogy mikor fog a kutya bekattanni, és ráugrani a gyerekre ;]

(#28) adalbert1

adalbert1
(addikt)

Vajon a Nintendo 64-os srác mit gondolhat ahogy tizenx évvel később tudja hogy hányan röhögnek rajta? :)

(#29) AXisBOLD válasza horvathkrisz (#22) üzenetére

AXisBOLD
(addikt)

gratulálok.

Aurea mediocritas

(#30) kaller1 válasza Major Major (#9) üzenetére

kaller1
(veterán)

:Y :W

Nem gyengén lezúzhatták a gyerek lelkét,sztem a karácsonyt is egy életre megutálta.... :U

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#31) zuchy válasza D1Rect (#18) üzenetére

zuchy
(őstag)

Nem semmi. És röhögnek is rajta. Ekkora büdös parasztokat! :(((

Felveszik videóra és kirakják a netre. Ez meg a másik. Pffff. :((

PC-STYLE.hu

(#32) aram01 válasza D1Rect (#25) üzenetére

aram01
(nagyúr)

miért bannolják állandóan? csaló?

(#33) kaller1 válasza aram01 (#32) üzenetére

kaller1
(veterán)

Mert nem regizhetsz újra ha bannolnak,azért.

.::> mobiltelefonok szoftveres javítása - szerviz <::.

(#34) D1Rect válasza aram01 (#32) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Ha végleges ban-t kapsz akkor nem jöhetsz vissza. Azért végleges.

(#35) cskamacska

cskamacska
(addikt)

Use condoms. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#36) horvathkrisz válasza D1Rect (#25) üzenetére

horvathkrisz
(addikt)

nana, ne személyeskedjünk. elvégre nem haverok, hanem csak bitek vagyunk egymásnak. ;)

(#37) D1Rect válasza horvathkrisz (#36) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Nem személyeskedtem. :P
Kinek inge stb...

[ Szerkesztve ]

(#38) aram01 válasza D1Rect (#34) üzenetére

aram01
(nagyúr)

kaller1:értem urak :R

(#39) tomi79 válasza Puma K (#2) üzenetére

tomi79
(csendes tag)

"bele sem gondolnak hogy ez mennyi fát jelent évente, mennyit szemetet generálnak ezzel. "

Nyílvánvaló, hogy 5 éves gyerekeknél teljesen természetes, hogy ilyeneken gondolkodnak, mikor kinyitják a karácsonyi ajándékukat. :))

(#40) HardRic válasza Puma K (#2) üzenetére

HardRic
(addikt)

Ejnye, te nem vagy ember. Én ha kapok csomagolt ajándékot könyörtelenül széttépem. Abban az a feeling, az a lényeg, azért csomagoljuk be. :C :R
Bár mostanában nem csomagolunk, mert úgyis mindenki tudja, hogy mit kap.
Unokatesóm jó még, ő mindig megkérdezi, hogy széttépheti-e, de a választ nem várja meg, már szedi szét ezerrel.

(#41) Taky

Taky
(senior tag)

Én még anno a C64-nek örültem, de azért nem ilyen látványosan! :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#42) bandiie

bandiie
(aktív tag)

Azért egy "köszönömöt" elereszthetett vna :DDD (vagy csak én nem hallottam?)

(#43) Puma K válasza tomi79 (#39) üzenetére

Puma K
(veterán)

Szülőre gondolok. Miért nem csomagolja újság papírba ahelyett hogy mindig megy és vesz új csomagolást.
Értelmesebb ismerőseim úgy csinálják... vagy be sem csomagolják.

(#40) HardRic: Utálom az embereket. Elpusztítják a környezetüket, nincsenek tekintettel egymásra. Mindig mindenki magára gondol. Önző lények vagyuk, de majd megszopjuk mikor nem lesz lakható a föld. Nézd meg az időjárást. Egyik héten -20 fok másik héten +14fok. Mi lesz nyáron? Mi lesz pár év múlva? Nem lesz olyan kellemes itt élni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#44) - = Zk = - válasza gábbor (#10) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

inkább töröltem... :W

(#6) blazsey2 részben egyetértek. :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#45) zuchy válasza Puma K (#43) üzenetére

zuchy
(őstag)

Az nem a mi, átlagemberek sara, hanem a nagy fejeseké. Sajnos ez ilyen. Ők csak olyanba fektetnek bele, ami bevált és sok pénz van benne. Csak akkor lesz nagyobb számban elterjedt a megújuló energia, ha már nagyon drága lesz felszínre hozni az olajat, földgázt. Igaz szénből még vagy 250 évre van elegendő. Aztán még ki tudja mennyi fedeznek még fel. De a szén sem jó, nagyon szennyezi a környezetet. Kínának nagyon sok szénerőműve van.
A technológia az megvan, csak használni kéne, de drága. Még.

Sry OFF

Csak simán újra kell hasznosítani a papírt, nem kell ujságpapírba csomagolni az ajándékot, hát hogy néz ki az. :F :D

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#46) Belus85 válasza zuchy (#45) üzenetére

Belus85
(tag)

A következő háború a vízért lesz. és hogy miért? azért mert ott vannak a legnagyobb kiaknázatlan olajforrások.!!

amíg a gyárak nem lesznek környezetvédelmi szabályoknak átalakítva ez az újrahasznosítós dolog f@szt se ér!!

az ajándékcsomagolásra meg visszatérve ha széttépi az ember a csomagolóanyagot azt már nem lehet újrahasznosítani? :DDD :DDD

baj van a gépezettel... :D

[ Szerkesztve ]

Honda - The Power of Dreams

(#47) JanR válasza gábbor (#10) üzenetére

JanR
(addikt)

Na es miert baromsag, kerlek indokold meg....
Szerintem blazsey2-nek teljesseggel igaza van!

(#48) jubilleum válasza Major Major (#9) üzenetére

jubilleum
(senior tag)

ha kommentet is elvosad abból kiderül, hogy a kissrác felkutatta a karácsonyi ajándékot, és így leckéztették meg... :)

(#49) AXisBOLD válasza jubilleum (#48) üzenetére

AXisBOLD
(addikt)

te meg miről beszélsz? mit kutatott fel? a nem is létező xbox-ot? vagy a pulcsikat?

és ezért megleckéztették...legközelebb meg csuklóból levágják a kezét :W.

aki ebben nem látja az iszonyatos emberi taplóságot, azzal baj van.

Aurea mediocritas

(#50) zuchy válasza Belus85 (#46) üzenetére

zuchy
(őstag)

Pedig az acéliparban nagy mértékű az újrahasznosítás. Beolvasztják az ócskavasat és jó minőségű acélt tudnak gyártani belőle. Persze nem mind ócskavas az alapanyag.

Viszont egyre többet látni, hogy pl a monitorokat is teljes egészében újrahasznosított papírba csomagolják. És valamilyen szinten ez "menő" is. Ami megint jó irányba tereli a dolgokat.
Egyre több a "zöld" termék, és ez egyre trendibb lesz. Csak így lehet ebbe az irányba mozdulni. Vagy szigorú korlátozásokkal, de az meg nem fog menni. Lást legutóbbi klímakonferencia.

PC-STYLE.hu

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.