Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) bulikavagyok

bulikavagyok
(veterán)

Nagyon jó teszt, egyetértek minden szavával, illetve a pontozással is. Mondjuk az "kicsit" furcsa, h csak 5 ponttal kapott kevesebbet a RDR2-nél. :F Bár ez a tény nem ezt a tesztet minősíti. ;]
JC rajongóként nekem első napos vétel volt, de korábban több topikban is kifejtettem, h teljes áron én sem ajánlom a beszerzését.

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#2) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

Elfáradtak már ezek a srácok, meg ez az üres open world téma is iszonyatosan unalmas már úgy általában, nem csak ebben a játékban.

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Kritikán aluli lett a negyedik rész. A három oda vissza veri, sőt korához képest a kettő volt a legjobb.
Ez a játék egy akkora downgrade, hogy azt el sem lehet mondani. Gondolom az előző rész kritikán aluli konzolos futási sebessége miatt lett lebutítva mint az állat... :W

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#4) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Annyi lehetőség lenne ebben a játékban, tele van járművekkel, baromi sok jó küldetést lehetne csinálni, de semmi nem volt benne. A fő sztori iszonyatosan béna lett ezzel a viharos témával, nem is értettem, hogy ez mi akar lenni. Ezen kívül meg kvázi nem voltak küldetések, csak mindig ugyanaz a 2-3 fajta hackeld meg/robbantsd fel dolog.

Pedig vártam, mert az előző részekkel még úgy, ahogy el lehetett lenni, de ez nagyon gyengére sikerült.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#5) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Én inkább visszaraktam a harmadik részt. Ez sajnos nagyon gyenge lett, hatalmasat csalódtam... Pedig vártam nagyon.

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#6) LilProphet90 válasza mg1992mg (#5) üzenetére

LilProphet90
(aktív tag)
LOGOUT blog

Dettó, 3-4 óra alatt feladtam, annyira nem volt képes érdeklődést kicsikarni belőlem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7) goodboy007

goodboy007
(aktív tag)

Ugye a játékban (és a harmadik részben) nem ilyen szar D&B zene megy, ez csak a videók "kiváltsága"?! :F :(((

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#8) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Összességében a Just Cause 4 nem egy rossz játék... de az, egy rossz játék :)

you must be the change you wish to see in the world

(#9) GodGamer5 válasza mg1992mg (#5) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Az első küldetésnél elkezdtem fórumot olvasgatni, mert azt hittem hibás a vízmegjelenítés. Aztán kiderült, hogy ez direkt ilyen!!! 2018-ban egy sík szürkés animált textúra!!! No comment!

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#10) logitech1

logitech1
(junior tag)

Szerintem meg jó játék lett.Tornádó benne az nagyon nagy. :C

Ha rád írok ,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj.Köszi🌴 🌴 🌴 🖕🏿.🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹🌴 🌴 🌴(つ ͡ꈍ ͜ʖ̫ ͡ꈍ )つ(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#11) Jhonny06 válasza GodGamer5 (#9) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

Bár ez lenne a legnagyobb probléma a játékkal.. :D Amúgy nem vészes szerintem.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#12) GodGamer5 válasza Jhonny06 (#11) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Igen ez a játék ezer sebből vérzik, de ezen dobtam egy hátast. :)
Egyszerűen mindenben SOKKAL JOBB a harmadik rész. Egyszerűen nem értem ez a játék hogy jelenhetett meg...

(#13) Rodi 4.80 válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

Rodi 4.80
(aktív tag)

Én is inkább megvettem XO-ra 2691 forintért a 3. rész fullos verziót, hogy azzal vigasztalódjak. :O
Akkora ziccert hagytak ki a negyedikkel, hogy nem is értem.

(#14) AMD Power

AMD Power
(titán)

Nem győzött meg annyira. Mondjuk engem a 3-ik rész sem. Az irányítás abban is katasztrófa. De ha lesz elég idegem hozzá és türelmem végig tolom majd.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#15) proci985

proci985
(MODERÁTOR)

gyakorlatilag javitottak a harom osszes hibajat:
- nem kell atvenni az osszes varost (JC3ban ez valahol a felenel sok lett)
- nem kell felrobbantani mindent (JC2ben ez kvazi mazochista kuldetes volt)
- sokkal tobb tamaszpont van es valtozatosabb oket kiszedni
- sokkal jobban fut es stabilabb, mint a JC3 valaha volt. nem a megjelenes utan egy honapi allapotrol beszelek, hanem a mostanirol.
- masodperces toltesi idok (JC3nal ez SSDrol felperc-perc), nem akad be a palyatoltesi hatarokon
- nincs Mario Frigo
- meretre JC3, valtozatossagra JC2
- es neha tomb raiderbe csap at
- kiszedtek a hiperidegesito kiegeszito missziokat. a wingsuitosok kozul volt, aminel orakig tartott egy 5csillagos teljesitmeny, a hajosok / autosok / repulosok kozul meg gyakorlatilag az alap gep helyett massal volt celszeru menni.
- stabilabb, mint a JC3 valaha volt. ha nem hiszed irany a nagy hajobazis helikopterrel ot csillagon, nagyobb robbanasoknal fel masodperceket gondolkodik a jatek a mai napig (ket honapja vettem elo)
- vezetheto billentyuzetrol

negativumok:
- nincs Mario Frigo
- a texturak tudnak bugzani
- par dolgot jelentosen le kellett huzni, hogy normalisabban fusson

bonusz:
- a JC3 introja verhetetlen
- a sztori nem tul erdekes, de igazabol az korabban se volt annyira eros. viszont a mellekkuldetesek kozul par zsenialis volt (a mad max homagenal konkretan alig birtam egyenesben tartani az autot a rohogestol)
- a menu pontosan ugyanolyan rossz, mint a haromban volt.

elsore egy kicsit furak voltak a mechanikai valtoztatasok, de hosszu tavon kb pontosan azt javitottak, ami a haromban nem mukodott.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#16) xkoti

xkoti
(aktív tag)

Ha csökkenni fog az ára biztos be szerzem ps4-re.
De jelenleg ennyit nem ér a játék szerintem :D
Szerintem kikapcsolódni teljesen megfelel a játék.

.::No music no Life::.

(#17) laleh

laleh
(addikt)

Elég nagy csalódás a game. :(

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#18) GodGamer5 válasza proci985 (#15) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Persze hogy jobban fut a 4 mint a 3, mert egy igénytelen túlbonyolított downgrade. Amúgy a kettő után mindkét rész egy mélyrepülés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.