Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz ddaydome #7 üzenetére

    Honap vegen tervezek 13 Minire valtani, ne tord le a hype-omat. :DDD
    Bar volt iPad-em, igy tudom mire vallalkozok...remelem.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz NemMo #22 üzenetére

    Parom iPhone-jat nyomkodtam eleget, igy nagyjabol sejtem, mit varhatok. A kerdes az az, hogy a mindennapokban mennyire fognak zavarni azok az aprosagok, amiket rovid hasznalat alatt zavaronak/furcsanak talaltam. Lehet, hogy megszokom oket, de az is lehet, hogy mindennapos hasznalattal csak jobban zavarnak majd. Idovel kiderul.

    Android tobb szempontbol nagyon nem jo iranyba halad most, csak ezert veszem ra magamat a valtasra. (Na meg azert, hogy a budos eletbe ne kelljen Xiaomi telefont a kezembe vennem meg egyszer.)

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz atiska007 #46 üzenetére

    "Egyben SOHA nem adnék ki ennyi pénzt érte"

    Szabad megkerdeznem miert? Vegso soron ugye ugyis ugyanazt a penzt fizeted ki erte.

    En Mi 9T-rol tervezek valtani kb. 3 ev utan, szoval picit tovabb huztam MIUI-val, mint te, de valoban siralmas a rendszer es mar csak menekulni akarok tole. Elso nagyobb frissitesig nekem is allandoan lehalt az egesz rendszer a rakba, utana azt kijavitottak, de cserebe kivettek funkciokat (vagy csak kenyelmetlenebb helyre pakoltak oket), valamint bugosabb lett a rendszer. Jelenleg neha eltunnek kepek a telomrol es csak egy fekete negyzet marad a helyukon, a kamera se mindig menti el a lott kepeket, beakadnak az ertesitesek ALLANDOAN, vagy nagy ritkan aktivalodik a zseb uzemmod mikozben a kezemben van es semmit nem takarok ki rajta sehol. Ja meg persze az ujjlenyomat olvaso is olyan, hogy ra kell keszulnom, hogy hibatlanul tegyem oda az ujjam, akkor kb 66% sikerrel felold.

    Anyam Android One-os Xiaomi-ja, ami kerult kemeny 60 ezerbe bezzeg hibatlanul teszi a dolgat, soha nem panaszkodott meg ra es amikor rakerdeztem, akkor is mondta, hogy minden jol mukodik rajta. Pedig nala a 2000 megnyitott Chrome tab mindennapos jelenseg. Nyilvan nem maradtak memoriaban, de annak ellenere, hogy egyaltalan nem figyel ra, hogy hogy hasznalja es a bezaras gombrol meg csak nem is hallott, eleg jol fut neki a rendszer.

    Kivancsi leszek, milyen lesz a mindennapokban az iOS. Szemely szerint en az Android-ot preferalnam, de kompakt meretben jelenleg nincs tul sok kompetens opcio a zold oldalon, igy marad az iPhone.

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz atiska007 #52 üzenetére

    De az egyben rakoltott penz erteke is ugyanugy inflalodna.
    Szoval ha rakoltok pl. 300-at egy telora most, es a forint erteke esik 20%-ot 2 ev alatt, akkor ugyanott vagyok, mintha megmaradna a 300-am es inkabb havonta fizetnem a torlesztot, mert az igy egyben megmaradt 300-am ugyanugy kevesebbet er. Hacsak az addig megmaradt osszeget pl. at nem valtom mas devizara.

    Pl. az autod eseten is mindegy, hogy egyben fizetted-e ki, vagy reszletre, mindkettovel jol jartal volna, mert ha reszletre ugyanannyi lenne forintban a vegosszeg, az olyan, mintha mar ma kivenned a sajat zsebedbol a teljes osszeget, beraknad egy dobozba, es havonta kivenned onnan egy reszet befizetni, de tobbet nem nyulhatnal hozza sajat celra. Lehet, hogy pocsekul magyarazom el, meg nem volt meg a reggeli kavem, szoval bocsi. A lenyeg az, hogy az egyben kifizetes helyett nalad megmaradt forint erteke ugyanugy csokken.

    De persze az is lehet, hogy en nem latok valamit a kepletben. Mindenesetre nem kotozkodni akartam, csak kivancsi voltam. :R

Új hozzászólás Aktív témák