Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atiska007

    senior tag

    válasz Felesbandi #50 üzenetére

    Yettel-nél meg tudtam venni 22 havi kamatmentes részletre, így 17k/hó, amit simán be tudok vállalni.
    Viszont olyan méretű az infláció, hogy fél-egy év után az a 17.000 Ft vásárlóértéken jó, ha 14-15k lesz, 1.5 év után meg mondjuk 12-13.
    Szóval a forintunk romlik, de azért a telefon relatív fogja tartani az árát, főleg, hogy már most előre vetítették, hogy a 14-es széria drágább lesz 50-100-150$-al.

    Ha nagyon bejön ez az Apple/iOS/iPhone vonal és mondjuk a családban senkinek nem kell majd a teló, akkor eladom 2-3 év múlva, és ugyanígy részletre kihozok egy újat, de ez már a jövő zenéje.

    Szóval tudom, hogy összességében ugyanazt a pénzt fizetem ki, DE nem egyben, és ahogy fentebb említettem, az inflációval számolva még "spórolok" egy kicsit.

    Nekem már jobban számít a stabil OS, mint a skinezés vagy launcherezés. Minden megvan iOS-en, ami eddig kellett és a wallet szerintem még jobb és biztonságosabb is, mint a GPay...

    Ui.: van egy olyan érzésem, mint a használt autóknál, hogy az 1-2 éves szállítások miatt a használt autók ára nagyot emelkedett. Az én 4 éves autómat most 400k-val többért tudnám eladni, mint amennyiért 4 éve vettem. Szóval a használt, jó állapotú telókra is meg fog nőni a kereslet, az embereknek nem lesz pénze újra... :(

    [ Szerkesztve ]

    Mittudomain!

Új hozzászólás Aktív témák