Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linkin1994

    senior tag

    válasz atiska007 #46 üzenetére

    Én Oneplus 7 pro-val elvoltam 3 évig semmi lassulás vagy kín nem volt vele.Nézegettem én is az Iphone-t de nekem a méret miatt csak a pro max lett volna opció+ töltő és esetleg magsafe is kellet volna ha vezetéknélkül akartam volna tölteni emberi sebeséggel. így maradt a 10 pro amihez volt töltő, tok fólia +nyertem az Op-tól egy 50w-os vezeték nélküli töltőt így azt se kellet venni. :DDD árban jobban jöttem ki és faszán is megy szóval 3-4 évig ezzel se lesz kín.

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz atiska007 #46 üzenetére

    "Egyben SOHA nem adnék ki ennyi pénzt érte"

    Szabad megkerdeznem miert? Vegso soron ugye ugyis ugyanazt a penzt fizeted ki erte.

    En Mi 9T-rol tervezek valtani kb. 3 ev utan, szoval picit tovabb huztam MIUI-val, mint te, de valoban siralmas a rendszer es mar csak menekulni akarok tole. Elso nagyobb frissitesig nekem is allandoan lehalt az egesz rendszer a rakba, utana azt kijavitottak, de cserebe kivettek funkciokat (vagy csak kenyelmetlenebb helyre pakoltak oket), valamint bugosabb lett a rendszer. Jelenleg neha eltunnek kepek a telomrol es csak egy fekete negyzet marad a helyukon, a kamera se mindig menti el a lott kepeket, beakadnak az ertesitesek ALLANDOAN, vagy nagy ritkan aktivalodik a zseb uzemmod mikozben a kezemben van es semmit nem takarok ki rajta sehol. Ja meg persze az ujjlenyomat olvaso is olyan, hogy ra kell keszulnom, hogy hibatlanul tegyem oda az ujjam, akkor kb 66% sikerrel felold.

    Anyam Android One-os Xiaomi-ja, ami kerult kemeny 60 ezerbe bezzeg hibatlanul teszi a dolgat, soha nem panaszkodott meg ra es amikor rakerdeztem, akkor is mondta, hogy minden jol mukodik rajta. Pedig nala a 2000 megnyitott Chrome tab mindennapos jelenseg. Nyilvan nem maradtak memoriaban, de annak ellenere, hogy egyaltalan nem figyel ra, hogy hogy hasznalja es a bezaras gombrol meg csak nem is hallott, eleg jol fut neki a rendszer.

    Kivancsi leszek, milyen lesz a mindennapokban az iOS. Szemely szerint en az Android-ot preferalnam, de kompakt meretben jelenleg nincs tul sok kompetens opcio a zold oldalon, igy marad az iPhone.

Új hozzászólás Aktív témák