Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz Linkin1994 #33 üzenetére

    A 6s-en a gesztusvezérlés nem teljes értékű a home gombot nem váltja ki, csak egy kiegészítése annak. X vagy újabb készüléken egész más élmény...

    Én windows és google cuccokat is használok iphone mellett és azt tapasztaltam, hogy sok esetben (ez lehet már nem így van) a google appoknak az ios verziója többet tud/előbb tud valamit mint a zöld robotosé pl. drive faceid, touch id zárolás. Icloud drive/fotók is teljesen rendben van beépül az intézőbe, jelszavak, könyvjelzők is szinkronizálódnak safari-chrome között, stb. Biztos van olyan ökoszisztéma feature ami hűha lenne, de eddig még valahogy túléltem nélkülük.

    Nem neked:
    Azért tényleg érdekes, hogy lejön egy hír a wwdc-ről és újra beindul az androidos felhasználók (tisztelet a kivételnek) önigazoló/összehasonlító kényszere. A kínai gyártók rossz szokása beivódott a vásárlók szokásaiba, miszerint rendszeres időközönként össze kell hasonlítani a két rendszert önigazolás céljából. Biztos, hogy jól döntöttünk ha ezt ilyen időközönként bizonyítani kell önmagunknak? :)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák