Új hozzászólás Aktív témák

  • badd

    tag

    válasz borges7 #44 üzenetére

    A Spotify csak az adott eszközön tárolt zenéket tudja behúzni, szóval vagy mindenhova fel kell másolni, vagy csak az adott eszközön tudod hallgatni ezeket.

    A Deezert most megnéztem, ott pedig azt találtam, hogy cbr MP3-at lehet feltölteni. Szóval még ez is tud opció lenni. Majd ha úgy alakul, akkor megnézem.

    Azonban én most a Plex-Tidal kombót tesztelem. Pár napig nézegettem az Apple Musicot, de Windowson iszonyat lassúcskának tűnik az iTunes és nekem kellemetlenül katyvasznak. Így újra elkezdtem nézegetni a lehetőségeket, hogy nincs-e jobb, vagy ezt kellene megszoknom, és akkor jöttem rá, hogy Plexet amúgy is használok, és hát itt van benne ez a Tidal összekötés opció, nézzük meg. Egyelőre nekem bejön, simán együtt kezeli a tidalos és a plex szerveres zenéket, és megvannak a playlist kreáló funkciók (és nem csak a mentet zenéket használja fel, szóval teljes kapcsolat van a Tidal-al), úgy, hogy konkrétan a Tidal felületére be se kell lépnem, ha nem akarok. Ennek is van egy-két hülyesége (mint mindennek), de összességében eddig számomra kellemes a használata. Ja, és itt olyan minőségben teszed fel a zenéidet amiben akarod (akár flac, aiff, wav), aztán a lejátszóban eldöntheted, hogy átkonvertálja-e őket mondjuk mobilnet miatt vagy mehet eredetiben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák