Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz pelgrim_v1 #13 üzenetére

    Ez se igaz...nekem pl teljesen hangtalan általában, a komolyabb játékoknál is minimális hangja van. Ja és Slimem van.

    On:

    Érdekes téma, Switch topikban előkerül mindig. Most jól fogy a Switch, miért frissítenének. Mondjuk ebből a konzol generációból csak az nem vett még ps-t vagy xboxot, aki nem akart (kis túlzással), de kopog az ablakon az új. Nyilván a Nintendo ex címek nagyon jók, de sok ember úgy van vele, ha kiad 100e forintot valamiért, azon fusson már az új assassins creed is..ha kijönnek az új konzolok (PS, XBOX TWO :P), akkor lesz egy még nagyobb szakadék a Nintendo és a többi gyártó konzolja között. Ahhoz szvsz drága, hogy "csak" ennyi tudjon, viszont nem elég erős, hogy tudja, amit a többi. Vagy a hardweren tolnak, vagy az árat viszik lentebb és nem a "nagyokkal" versenyeztetik, hanem a 3DS helyére teszik. Tudom alapvetése a Switchnek (hence the name), hogy dokkolva is lehessen használni, de én örülnék egy handheld only, csak Nintendo ex címeket és indie szintű játékokat futtató konzolnak is, mondjuk a mostani árnak a feléért (na jó, kicsivel többért). Ja és nem kell a levehető joycon se így, mert azzal is elég sok baj tud lenni.

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák