Új hozzászólás Aktív témák

  • tatararpad

    őstag

    válasz #80123904 #2 üzenetére

    Classicot nem tudom, de Burning Crusade alatt már használtam egy addont, azthiszem a MobMap volt az, fehér négyzetekkel jelölte az adott quest tárgyának jellemző előfordulási helyét, ha jól emlékszem. Meg annyira azért tragikus nem volt, szerintem aki még a régi rendszerben felhúzott pár karaktert, már bekötött szemmel is megtalál majd mindent.

    Más dolog, hogy a nosztalgia visszahúz majd sok embert, de sajnos messze nem lesz ugyanaz, mint akkor volt. Nagy facebookos bölcsességnek hangozhat, de az idő csak előre megy, a régi játékosok is megváltoztak és a világ is változott, nem hiszem, hogy sokan újra átfogják élni ugyanazt az élményt, amit akkor átéltek. Az újakat meg szerintem nem fogja érdekelni, mert a mai pörgősebb, ingergazdagabb játékstílushoz szokott játékost nem fogja gyönyörrel eltölteni, mikor fél óra spam után jön csak egy tank vagy heal, meg másik fél óra míg az első három wipe után jön egy értelmes tank vagy heal, és lehet kezdeni csinálni valamit. Persze a közösségen sok múlik majd, ha az jó végül is sok baj nem lehet.

Új hozzászólás Aktív témák