2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Kirrr

Kirrr
(aktív tag)

Ha a bétához képest nem nyúltak hozzá vagy csak javítottak az optimalizáción akkor ez jónak ígérkezik. :U

(#2) RichieTri

RichieTri
(senior tag)

egyébként is várós...és több mint vszinű, hogy megveszem...
DE elkéne bele egy kis finomhangolás tuning téren.
rugók/lengéscsillapítók hangolása, sebességfokozatok, leszorítóerő, kormányzás...stb. mint anno az NFSU2-ben. annyi elég is lenne mindjárt picit jobban a szívemhez nőne az autó.
JAHhhh és ezt a sok csodaautót igazán kihagyhatnák(lambo,ferrari,aston,megmittudomén) és telapakolhatnák jó kis "átlagos" gépekkel amiket szénné lehetne tuningolni.
...mint amikor a halálos iramban első részében a narancs suprával leverte a kis vinnyogó ferrarit :D

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#3) KisDre

KisDre
(senior tag)

Ha Uborka ezt is elszúrja, akkor jogosan lehet mondani majd, hogy az Ubisoft az új EA.

KisDre.artstation.com

(#4) Csapoati

Csapoati
(nagyúr)

Ize, ha dec. 2-an a dobozos valtozat is elrajtol, az mar reg sokszorositas alatt van, szoval ez a beta majd a kesobbi patchekhez meg dlc-khez johet jol a fejlesztoknek.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#5) Dexar007

Dexar007
(veterán)

Egy nagy kalap kaka az egesz,mi a szart teszteljunk mar rajta? :DDD Dobjatok ki,aztan kezdjetek el elolrol,ez a tanacsom.

Give me your cum,bull!

(#6) Balathruin

Balathruin
(veterán)

Ha az a sok pályahiba nem javul kiadásig, akkor nem tudom mit csiszoltak rajta (talán a nem működő multit?)

(#7) Találtgyerek válasza Dexar007 (#5) üzenetére

Találtgyerek
(senior tag)

Hát nem a fizikája miatt lesz híres ez a játék.Értem én,hogy arcade,de azért mégis csak egy kicsit próbálnák meg....

06-3o/9759I39

(#8) TESCO-Zsömle válasza RichieTri (#2) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Tosz se akar tuningolt trabantokkal száguldozni, azt lehet a való életben is.

(#9) oriic válasza Csapoati (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Day one patch jöhet még. D:

Live-Die-Respawn

(#10) batai15

batai15
(veterán)

én előrendeltem nincs mese, remélem nem szurják el és nem tolódik a dátum.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#11) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(addikt)

Ha a kilencvenes években jött volna ki ez a játék sega mega drive 2-re, akkor talán ért volna valamit.

Nem jó, de nem is tragikus.

(#12) Dr. Student

Dr. Student
(aktív tag)

Valahogy még mindig nem tudom eldönteni, hogy ez a játék kimondottan mmo lesz és csak online vagy offline kampány mód is lesz-e benne ?

Dr. Student

(#13) RichieTri válasza Dr. Student (#12) üzenetére

RichieTri
(senior tag)

Van story

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#14) mlinus válasza Dr. Student (#12) üzenetére

mlinus
(őstag)

nem lesz mmo.. konrkétan Test drive unlimited 3 is lehetne a neve. Ugyanazok a fejlesztők is.

(#15) Dr. Student válasza mlinus (#14) üzenetére

Dr. Student
(aktív tag)

Elég jó áron lesz, mikulásra lehet meglepem magam vele, ha már az unity kihagyom. :)

Dr. Student

(#16) $p@rr0w

$p@rr0w
(őstag)

Kell az offline sztorihoz majd folyamatos net kapcsolat?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#17) Balathruin válasza $p@rr0w (#16) üzenetére

Balathruin
(veterán)

A játék elindításához is net kell.

(#18) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Először azt hittem vmi NFS klón, aztán megnéztem egy videót és kiderült hogy valami online mmo baromság. kár érte.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#19) mlinus válasza Dr. Akula (#18) üzenetére

mlinus
(őstag)

egyáltalán nem mmo, még ha annak is hírdetik. Lehet úgy játszani mint egy single player játékot, csak úgy mint a Test Drive Unlimitedben.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.