Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz tonyrulez #32 üzenetére

    De ők azt reklámozzák hogy a “torrent” a jobb, hülyeség a streaming. :D

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz tonyrulez #78 üzenetére

    Előfizetsz egyre 1-3-x hónapig, megnézel rajta mindent, amit találsz és tetszik, aztán lemondod, és jöhet a következő, hasonló tematikával. Mire körbe érsz, mehetsz vissza az elsőre, mert lesz annyi új anyag.

    Aláírom, hogy így nem azt nézed, amit épp akkor akarnál és egy másik szolgáltatónál van, de mindegyiken van épp elég nézhető anyag, és ha egy sorozatot/filmet épp 3 hónap múlva nézel meg, nem dől össze a világ.

    De igazából meddő a vita szerintem, hiszen te az ingyenes, illegális AllInOne megoldást állítod szembe az előfizetői szolgáltatással és azt mondod, ez mindenben jobb. A te szempontodból még igazad is van. Mert neked AZ kell AKKOR és AZONNAL. Ezzel ugye nem a streaming nem tud versenyezni, hacsak nem fizetsz elő mindenre, ami tény, hogy nem annyira olcsó - bár szerintem nem is extrém drága - de mindenképp többe kerül mint az ingyen.

    Hozzáteszem, anno én is mindent torrentről szedtem le. Egyrészt mert nem nagyon volt más lehetőség, másrészt meg mert úgy gondolkodtam ahogy te is, hogy nekem minden kell, mert én most pont azt akarom megnézni, nem pedig vmi egészen mást. Azóta aztán kissé átalakultam a szokásaim. nagyon ritkán töltök le vmit, sok estben azt sem nézem meg, mert mindig van vmi az adott szolgáltató(k)nál, amire előfizetek és egyszerűen sokkal kényelmesebb, hogy nem kell Plex, saját szerver, nem kell érteni hozzá, nem kell letölteni, extra esetben feliratot keresni/igazítani, nem kell azzal foglalkozni mit mikor és hol hagytam abba, mindent intéz maga a felület és kész. - nem beszélve arról, hogy ha nem csak én használom/nézem, hanem a gyerekeim és anyám is.

    És mind ehhez jön hozzá még egy dolog, ami számomra fontos, hogy így jobban érzem magam. Nem mintha anno vizesre zokogtam volna a párnát, hogy basszus, mennyi illegális tartalmat néztem meg, de egyszerűen jobb érzés így, azzal együtt is, hogy nem vet fel a pénz, és nem én nyerem a nagy lottó nyereményeket sem.

  • Noukoum

    veterán

    válasz tonyrulez #78 üzenetére

    Az sem kényelmes hogy egyesével megveszed a tartalmat amit megakarsz nézni. Ahogy az sem kényelmes hogy célzottan keresel valamit.

    Ha valaki mond nekem egy legális alternatívát a streamingre ami ugyanolyan jó és olcsóbb, akkor most szóljon mert lépek azonnal. Csak hogy nincs. És a károgók sem tudnak, csak jellemzően nem látnak tovább a lopástól.

    Reggie0: pariban van a vásárlással aha. Amire te gondolsz az a kölcsönzés, az meg 48 óráig érvényes. Ahhoz hogy örökre megmaradjon az több ezer forint. És mint mondtam teljesen irreális az a 30 tartalom. A gyerekek meséből megnéznek ennyit, aztán még ott vannak a filmek és a sorozatok. Szóval még ez a 300 forint is inkább a fele… ennyiért kölcsönzöm a tartalmat egy hónapon át. Vicc.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • janeszgol

    félisten

    válasz tonyrulez #86 üzenetére

    Az utolso bekezdesed nekem is eszembe jutott. Majd jon egy third party, ami az eddigiekbol osszefog valamennyit.

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz tonyrulez #86 üzenetére

    Ja ja, az nagyon király lenne, ha volna vmi hasonló, mondjuk mint a Spotify, vagy Tidal és társai. Egyik sem 100%-os, de azért már elég jó ahhoz, hogy ne kelljen másfelé keresgélni. (Most a hangminőségtől tekintsünk el).

    De ilyen sajnos nem várható a filmek/sorozatok terén, legalábbis belátható időn belül biztosan nem.

    Amúgy meg mindenütt vannak normális filmek/sorozatok, csak keresni kell és tény hogy nem lehetsz naprakész belőlük. De értem amit mondasz, mondom nem olyan nagyon rég még én is így csináltam, csak azóta valahogy változott ez bennem és elég lett amit a szolgáltató nyújt. Hogy épp mikor melyik, mennyi, az néha a hangulattól is függ.

    Mondjuk ebben esetemben az is szerepet játszhat(ott), hogy manapság már sokkal kevesebbet ülök a képernyő előtt, mint a "hőskorban" így nem zavar, hogy lemaradok - vagy inkább csak később kerülök vele kapcsolatba - valamiről, ami esetleg jobban érdekel annál, amit épp találok. Sőt még az is benne van, hogy sokszor nézek vissza rég bevált sorozat részeket, filmeket, mint hogy vmi újba kezdjek.. (ez mondjuk a minőségi tartalom romlását is jelentheti persze egyben).

  • Reggie0

    félisten

    válasz tonyrulez #117 üzenetére

    Persze. De a vegen mindenre elo kell fizetni, igy lesz amit tobbszorosen kifizetsz es lesz amit igy sem ersz el. Akkor mar inkabb a torrent.

Új hozzászólás Aktív témák