Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz #72042496 #14 üzenetére

    Tisztában vagyok vele, de ehhez itthon kell menjen vmi HW, amin a film/sorozat ott van. Nem megoldhatatlan ezt én nem is vitatom egy percig sem, csak nem az a jellemző azért, hogy ért ehhez a user. De még ha ért is hozzá, akkor is egyszerűbb szerintem a dedikált HBO/Prime, stb app használata. Viszont tény, hogy minden megoldható másként is.

  • janeszgol

    félisten

    válasz #72042496 #68 üzenetére

    A toredezettseg is bajos, de azt megertem. Engem ami felboszit, az a heti egy resz konstrukcio. Lehet hogy igy volt eredetileg, de valamelyik kitalalta, hogy egyben tolja fel az evadokat es ez nekem nagyon tetszett.
    Ha heti egy reszt akarok nezni, akkor ott a teve. De ettol mar nagyon elszoktam.

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz #72042496 #68 üzenetére

    hogy adott műsorokat úgy sem ér el az ember, ha belefeszül se
    Nekem erre az a megoldasom, hogy evente 1-2szer jon egy csomagnyi (lehetoleg) blu-ray. DVDket ugy 2015 ota probalom aktivan szamuzni, aztan neha szembejon a valosag, avagy vagy nem erheto el, vagy re-encode lett kiadva. legrosszabb esetben kikolcsonzom, mozi helyett. foleg reteghorrorokkal van meg ez a problema, hogy talan Netflixre felkerul neha, de mashol kb semmi.

    egyebkent zenei szolgaltatoknal amit varnank az kb megvalosult, kb minden elerheto jo minosegben elfogadhato aron (ami nem az viszont neha tenyleg horror aron megy es sok sikert talalni egy szep allapotu hasznaltat 50 euro alatt). a jo minoseg stimmel.

    aztan van, amit mar nem nezek. Family Guy pl eltunt netflixrol, azt hagytam.

    valszeg szeptemberre a paramountot cserelem vissza HBOra, aztan lehet valahol novemberben teszek egy probat primeal megint. netflix marad, sokkal jobbak indie film teruleten, mint a tobbiek.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz #72042496 #99 üzenetére

    lemezek nekem maradtak. vannak itthon filmek, amik egyszeruen nem elerhetoek mashogy (korai Cronenberg vagy Tarr Béla) vagy csak siman nem nagyon elerhetoek (francia ujhullamos extrem horrorok).

    ez a kiadoi hozzaallas hala egnek kiveszett, viszont eloszedni a lemezt meg mindig ido :DDD.

    Noukoum: evi kb 60-150 eurorol van szo nalam, amikor mar elegem van, hogy X film meg mindig nem erheto el sehol. foleg koreai es francia filmeknel szoktam kiakadni, hogy kiviszik Cannesba keso tavasszal, aztan jo esellyel valahol halandokent meg tudom nezni kovetkezo tavasszal. 2022 van es itthon 120" + 7.2 rendszerrel megyek, szoval magasrol nem erdekelnek a kifogasok, hogy miert nem akarjak eladni nekem europaikent a filmjeiket.

    Parasitest egy evvel kesobb tudtam vegul beszerezni, mert ugye draga a mozis kopia ( :DDD :DDD :DDD digitalis 10+ eve), meg nincs forgalmazo, meg fenetudja.

    masik verzio amikor eltunik streamingrol valamelyik kedvencem.

    probalok egyebkent valami jobb megoldast talalni, de eddig meg sikertelenul.

    Necroman_Mk2: most epp paramountom van (South Parkot neztem megint), de szerintem lassan valtok vissza hbo maxra. netflix egyelore marad.

    Disney+on meglepoen keves film erdekelt, a fontosabb Fox kiadasok ugyis itt vannak a polcon.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák