Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) james001

james001
(PH! kedvence)

A harmadik rész tetszett,a 4-gyel még nem játszottam,de nem hallottam sok jót róla...

Transform from koi into a beast, Dragon!

(#2) Hunter2 válasza james001 (#1) üzenetére

Hunter2
(PH! addikt)

én megvettem a megjelenés napján, gyakorlatilag írtak egy új sztorit a 4-hez de ugyanaz mint a három. kissé csalódás volt. Azért végig toltam. :DDD

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> http://tinyurl.com/jamw5ps

(#3) Mans20

Mans20
(PH! addikt)

Remélem az ötödik rész jön,olyasmi szigettel mint a gta5.

(#4) ysengrin

ysengrin
(senior tag)

Mindegyik részt kipörgettem többször is, engem megvettek az száz! :)

do you like hurting other people?

(#5) aizen92 válasza james001 (#1) üzenetére

aizen92
(PH! addikt)

Tényleg semmi extra...
Nem maradtál le sokmindenről

Remélem azért most jobban összekaparják magukat.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#6) Glenda

Glenda
(PH! addikt)

A Third tetszett, a második is megvan. Remélem villantanak valami nagyot, bejön az eszetlen stílus. Dubstep gun :))

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7) LordX

LordX
(PH! kedvence)

Új Descent-et a népnek!

(#8) oriic válasza LordX (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

De jó is lenne... :(

Live-Die-Respawn

(#9) ysengrin válasza aizen92 (#5) üzenetére

ysengrin
(senior tag)

Sima ökörködés, de én nem sajnálom azt a 16 órát amit beleöltem. Majd ha kijön a Game of the Century Edition olcsóbban, akkor még egyszer ennyi bele fog menni.

(#10) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

(#11) ysengrin válasza oriic (#10) üzenetére

ysengrin
(senior tag)

Hát... Biztos király lesz. De amúgy jól értettem és Gat-el kell menni?

(#12) oriic válasza ysengrin (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Igen...

Live-Die-Respawn

(#13) ysengrin válasza oriic (#12) üzenetére

ysengrin
(senior tag)

Ez viszont elég nagy gyász. A Saints Row-ban pont az volt az egyik király dolog, hogy egyik pillanatban Borat utánzattal rohangáltam, a másikban meg már Motokoval a GitS-ből. :(

(#14) Glenda válasza oriic (#10) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Nem rossz!

(#15) james001 válasza ysengrin (#13) üzenetére

james001
(PH! kedvence)

Biztos hogy lehet majd Gat-et is átmaszkírozni,csaj karakternek meg szerintem Kinzie lesz ott.

Transform from koi into a beast, Dragon!

(#16) mrab

mrab
(senior tag)

Ó,én azt hittem valami jó kis SR3-hoz hasonló rész jön,új grafikával esetleg várossal.Gondoltam visszamennek az időben,ha már az elvileg a IV szerint lehetséges.Nem baj ez se lesz rossz.

(#17) bbTamas77

bbTamas77
(fanatikus tag)

Az baj hogy maga a sorozat szerintem a harmadik résszel érte el a csúcspontját, és utána próbálnak izomból ebben az irányba menni, de egyértelműen felesleges.
A harmadik rész, vicces volt a maga módján, és annyira nem tűnt erőltetetten. Kicsit próbálnának "kevesebb" vicces és bugyuta dolgot belevenni és azt mondhatnám, hogy akár jó is lehetne.
A másik meg az, hogy jó lenne, ha a játék nem csak lövöldözésből állna. Minden játék el COD-sodot? Értem én, hogy a kenyérpirítóból is csináljunk Call of Duty-t, mert ma ez a menő lásd Plants vs. Zombies-t, de nagyon kincsácsi vagyok mikor fog ez lecsengeni.

(#18) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Én a 3. résszel kezdtem a sorozatot, nagyon tetszett a dolog, a 4 úgyszintén, oké, hogy sokat nem változott a lényeg, de így is pont elég volt még egy adag magából a hangulatából és a sok poénból. Szerintem az 5.-re is vevő elszek, csak ne szúrják el. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) Liquid Snake

Liquid Snake
(fanatikus tag)

Jöhet az új rész! :D

A Hideo Kojima Game

(#20) Glenda válasza bbTamas77 (#17) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Kicsit próbálnának "kevesebb" vicces és bugyuta dolgot belevenni és azt mondhatnám, hogy akár jó is lehetne.

Neked nagyon nem jött át miről szól a Saints Row. A játék nagy részét sírva röhögtem. Főleg Zimos hangján. Meg a millió kétértelmű dolgon. Meg az eszméletlenül abszurd dolgokon,, mint a pixeles tank.

Épp a héten mondtam egyik haveromnak, hogy ennek a készítői, meg a Family Guyosok egy helyről veszik a füvet :D

(#21) laceszgamer válasza Glenda (#20) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Egyetértek. :)

Ezeknek a játékoknak pont ez a lényege, a poén de az minden téren. :D

Komolyra vett hangvétellel csak egy GTA klón lenne nem több, így viszont a hangulata a játék fél sikeréért felel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) mrab válasza laceszgamer (#18) üzenetére

mrab
(senior tag)

Így vagyok én is minkettővel .Ez meg szerintem 20 dolcsit simán megér majd

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.