2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(addikt)

Hmm. Kivancsian varom tudnak-e ujat mutatni.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#2) Wlac

Wlac
(Ármester)

Nyilván nem lépi meg a Rovio, hiszen nem érdeke, de egy IAP mentes egyszer fizetős játéknak nagyon örülnék.

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#3) AllTheBest

AllTheBest
(senior tag)
LOGOUT blog

Emlékszem, hogy az első résszel még nagyon sokat játszottam psp-n, azt imádtam, de ezek a folytatások valahogy már nem érdekelnek... Ha lesz benne valami tényleges újítás, akkor lehet adok neki még egy esélyt

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#4) svensson

svensson
(félisten)

Édesapa örülni fog neki. Platformokról nem mondtak semmit?

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#5) oriic válasza svensson (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyelőre nincs infó róla. Mobilra jön az biztos. A teljes leleplezés 28-án lesz.

Live-Die-Respawn

(#6) alevan válasza svensson (#4) üzenetére

alevan
(őstag)

Nem. Apple store biztos. Egyes weboldalak szerint androidra is jön, mások szerint WPre is jön, van aki szerint eleinte csak Apple ezközökre.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) svensson válasza alevan (#6) üzenetére

svensson
(félisten)

Mobilok engem nem érdekelnek, PC-n játszunk. :)

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#8) oriic válasza alevan (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

WP-n meglepődnék, de várjuk meg a bejelentést. Hátha. :D

Live-Die-Respawn

(#9) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)

Kíváncsian várom, hogy milyen újdonsággal lepnek meg, remélem sok új üveg koptató órákat szerez majd. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#10) greenmaur

greenmaur
(tag)

Nem tudom, csak én vagyok úgy vele, hogy szívesebben látnék egy Darkest Fear vagy Wolfmoon remaket? Imádtam őket még régen és szerintem még sikere is lehetne.

(#11) Cannabis7

Cannabis7
(aktív tag)

már kezdett elcsitulni a hype körülette, idej vmi lépniük, az a kérdés, hogy tudnak-e elég nagyot újítani, hogy ismét felkapják.

Én az alap verzióval és a star warssal játszottam, a star wars nagyon jól sikerült, a többi amit próbáltam elég uncsi lett

BB PIN: 2B6242F9

(#12) deakpeti

deakpeti
(tag)

Kivancsi vagyok mit tudnak ujitank egy angry birsd be:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#13) ZedMester

ZedMester
(őstag)

Attól tartok hogy ebben is lesz olyan energia, aztán ha elfogy várhatsz/vehetsz még. Azoktól a játékoktól írtózok. Szánalmas már amit művelnek a játékiparban.

>i just want to feel myself, you want me to kill myself

(#14) DR01DMAN

DR01DMAN
(aktív tag)

Engem anno nem szállt meg az AB őrület, de kiváncsian várom én is, hogy mi újat tudnak majd belevinni a következő részbe. Bízzunk benne, hogy kreatívak lesznek a készítők.

http://multimedia.uw.hu/index.html

(#15) Paul119 válasza oriic (#8) üzenetére

Paul119
(addikt)

Addig még lehet hogy fel is hagy az m$ a wpvel :DD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) rozsasandor9

rozsasandor9
(tag)

Vajon mi újat tudnak mutatni? Kíváncsian várom! :R

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.