Hi​rdetés

2018. január 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

kicsit sok a haboru mostanaban. utoljara shogun 2-t vettem meg toluk, aztan minden iranybol betamadtak a DLC-k, meg nem is annyira jott be mint mondjuk a medieval2 es ott elveszitettek. esetleg ha a warhammerbol lesz GotY-szeruseg, akkor ujra hadba vonulok.
szerk: eddig sem a cgi adta el nekem, de ennel semmitmondobb trailert nehez osszedobni.

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#2) Cagm^c

Cagm^c
(tag)

Annyira nem rajongok a kínai történelemért, de felüdülés lesz, hogy végre nem az Európa térképet kell nézni 200 órán keresztül. :))

(#3) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog

Az utóbbi időben már túl sok Total War játék jött ki.
A SEGA tényleg kiadhatná parancsba az Alien: Isolation folytatását.

(#4) Giovan!

Giovan!
(senior tag)

Inkább ez mint az a vikinges dolog, bármikor. Viszont akkor szerintem jönni fog a Keleten játszódó Warhammer III is, hamár a fő történelmi témájú játékukat is Keletre vitték.

Frank: Nincs ínyemre ha követnek és nem tudom miért./Nada: Én se kajtatok senki után, ha nem tudom hová megy.

(#5) GodGamer5

GodGamer5
(fanatikus tag)

Na akkor legközelebb mostmár tényleg jöhet a TW: Warhamer40000 :)

[ Szerkesztve ]

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#6) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Eddigi részek kimaradtak, de már korábban is érdekelt a sorozat szóval lehet ezzel teszek egy próbát..

Steam | Uplay | Origin | XboxONE JÁTÉKOK, GOLD előfizetés !! LEGJOBB ÁR !! https://hardverapro.hu/apro/steam__uplay_jatekok https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_jatek_kulcsok__gold_elofizetes

(#7) Busterftw válasza bitblueduck (#1) üzenetére

Busterftw
(fanatikus tag)

Én meg örülök a warhammerek után.

Még ma is rome 1 med 2-vel játszom. A korai puskás era szerintem nem illik a játékhoz(empire/napoleon), Rome 2 csalódás volt, Attila sem maradt sokáig fenn a gépen.

Végre lesz igazi csetepaté megint.

LG G2/G4 32GB

(#8) Z0rr0 válasza bitblueduck (#1) üzenetére

Z0rr0
(kvázi-tag)

Szintén a Warhammeres GOTY-t várom már régóta, de ha jól emlékszem nemrég jött megint valami DLC a játékhoz, így meg ki tudja lesz-e valaha olyan kiadás. Lehet jobban megéri nekik, ha külön adják a DLC-ket, mint, hogy egybe az egészet, bár szerintem többen vennék úgy.

(#9) Giovan! válasza GodGamer5 (#5) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Szerintem a légierőt nem tudnák rendesen berakni a csatákba. Az űrcsatákat meg tudnák oldani, de azt hogy egy szárazföldi csata közben az égben a légierők is vívják a saját csatájukat, azt szerintem nem lehet összehozni. Egyszerűen túl kaotikus az egész, a dimenziókról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Frank: Nincs ínyemre ha követnek és nem tudom miért./Nada: Én se kajtatok senki után, ha nem tudom hová megy.

(#10) wednesday válasza Giovan! (#9) üzenetére

wednesday
(őstag)

Meg lehet oldani, mint más játékoknál is. Időközönként valamilyen erőforrás költségre behívsz gépeket a légtérbe, akik végeznek egy támadás és elhúznak a térképről (vagy lelövik őket). Nyilván nem a légicsata a hangsúlyos a játékba, annak inkább kiegészítő támogató szerepe lenne.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.