2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) Enton

Enton
(addikt)

Hát nekem így konkrétan jöhetne az 1-2-3 feljavított verziója. Nem csak az 1-2-é.
De mindegy várom nagy szeretettel. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) ittakary

ittakary
(nagyúr)

Reális videó :D

(#3) Воланд válasza ittakary (#2) üzenetére

Воланд
(félisten)

miert, te nem igy nyomod? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) wikings2 válasza ittakary (#2) üzenetére

wikings2
(őstag)

Emléxek Tony Hawk 2 ben 2 perc volt egy menet és toltam haverokkal 7 perces trükköt :D Oltás az a játék :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5) BigBlue69

BigBlue69
(őstag)

Remélem az irányitást meghagyják az alapoknál..ahogy régen volt :C

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#6) Youri

Youri
(veterán)

Kettővel sokat bohóckodtam anno, ma már nem kötne le, de jó, hogy néha gondolnak a régi dolgokra is :)

RTX ON

(#7) SityiSXT

SityiSXT
(senior tag)

A helikopter nem ebben a csarnokban volt? Hova lett?

(#8) Ramoss

Ramoss
(tag)

Jeah!! Már rég nem adtak ki gördeszkás játékot.

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9) elithun

elithun
(őstag)

No ez igazán várós! Imádtam a Pro Skater részeket. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) wikings2 válasza SityiSXT (#7) üzenetére

wikings2
(őstag)

Más feelinget kapott a csarnok ahogy elnézem :) Biztos itt is vannak rejtett részek mint a 2 ben annó :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.