Új hozzászólás Aktív témák

  • XuChi

    addikt

    válasz .LnB #41 üzenetére

    A gazdag tőlem olyan messze áll mint Makó Jeruzsálemtől. Ezeket a gépeket igen csak nagy spórolás, és megvonás utján tudtam megvenni. De mint másnak is korábban mondtam, Neked is elmondom. Egy adatlap alapján valaki legazdagozni, nem egy túl bölcs és ésszerű dolog. De a gazdagság is nézőpont kérdése.

    Számodra, lehet gazdag vagyok, mert van két konzolom, meg több gépem, de számomra a gazdagság máshol kezdődik ;) Ezek egyáltalán nem olyan dolgok, amiktől gazdag leszel. Teljesen hétköznapi termékek. Semmivel nem leszek több, azért mert ez megvan nekem.

    Nálam a gazdagság ott kezdődik, hogy ha a bankszámlámon lenne minimum 50 milla tartalékban, egy 150-200nm házam lenne kertel, egy városi ingázós autó, egy távolsági kényelmes suv, és egy motor is lenne, és havi 1-2 milliós nettó bevétellel rendelkezznék. Nah ez már gazdagságnak lehet nevezni. De ez is még csak a "kezdőcsomag" a gazdakság tárházában ;)

    Egyébként, tényleg, definiáljuk már a GAMER jelentését. Mitől lesz valaki GAMER ?? :R:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák