Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz oriic #8 üzenetére

    Az a baj a Goo-val is, hogy nem éri meg a pénzét (pedig amúgy szerintem nagyon jó). Még G2A-n is 5000 forint körül megy, alig drágább a Starcraft 2 WoL, a teljes csomag is alig kétszer ennyi, cserébe single tartalomban legyőzhetetlen, a multija is jobb és minden tekintetben kiforrottabb. Bár én a Grey Goo-t is szeretem, de a Blizzard játék mellett nem rúg labdába. Ott van még persze a Company of Heroes 1-2, amik Steamen mennek, de a második rész elég felemás lett szerintem is, meg a játékosokat is megosztja, plusz a 2. vh-s téma már inkább rétegeknek szól, míg ezekkel a scifikkel jobban el lehet adni egy rts-t. Ami még felkavarta kicsit az állóvizet, az a Planetary Annihilation, ami Early Access után kifejezetten csalódás lett, hamar el tud laposodni és korántsincs annyi taktikai lehetőség, mint az elődnek tekintett Total Annihilation-Supreme Commander játékokban.
    Ott volt még a két magyar próbálkozás, a Timelines: Assault on America és a Meridian: New World, de azok kifejezetten közepesek lettek. Emellett még a felújítások mennek ezerrel, végre játszhatóvá pofozták az AoE 2 HD-t, kapott pár kiegészítő csomagot, Age of Mythology úgy ahogy jól működik, a Rise of Nations lett a legjobb ezek közül. Aztán kb. ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák