Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz #72042496 #14 üzenetére

    Az is egy egészen szűk liga, szerintem... és ott is lehet, hogy a diy sokkal jobb :)
    A végfokok nem saját építések, csak a ház, meg a hangfalak, meg a lemezjátszó. De minden hangfal alatt ott van egy Krell végfok :) olcsó móka. A lemezjátszót a Krell emberei eloxálták, hogy ugyanolyan színű legyen, mint a többi apparát, ha már minden Krell. De szerintem azon nem is ugrik meg a tű egy bulin.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • niof

    addikt

    válasz #72042496 #14 üzenetére

    Jó, de azért a hangsugárzók esetében kapsz valami szép (gusztus dolga) lakberendezési tárgyat is, meg azért több anyag is van benne. Ezt, ha beb@szod a fiókba, a kutya nem tudja meg, ha látogatóba érkezik hozzád, hogy neked ilyened is van, ha megfeledkezel róla, és nem rakod ki mutogatni. Mert azért valljuk be, egy ilyen árkategóriájú fejhallgatónál már vajmi keveset számít, hogy hogyan szól, itt az a lényeg, hogy "te" ezt is megengedheted magadnak. A sznobokon kívül más nem fogja tudni értékelni.
    De közelítsük meg más szemszögből. Én is szeretem a fejhallgatókat, van is pár, és ha minden jól megy, év végén veszek egy ~500$ ársávú darabot. De azért a 10*-es árat nagyon nehéz hihetően belemagyarázni már ezekbe. Itt az ár nagy része már masszívan a márkáról szól, nem a felhasznált anyagokról vagy a technológiáról, vagy a kapott hangról. Csak hozzáteszem, hogy ötödannyiba kerül, mint a súlya tiszta aranyban. Ami azért elég nonszensz.
    Véleményem szerint, mondjuk ha egy cég keresni is szeretne rajta, és mellé kiváló hangzás is társulna, nagyjából 1000-1200$ az, amit a felhasznált anyagokkal, a technológiával, a befektetett tudással, és nem utolsó sorban a kapott hanggal, alá lehet támasztani. A többi marketing humbuk. Az is érdekes, hogy a CanJam-en azt mondták (nyilván), hogy tetszett nekik, de mégis azt éreztem kidomborítva, hogy jól néz ki. WTF? :DDD

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák