Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Voltam ünnepek után a Media Markt-ban aztán majdnem vettem egyet alátétnek. De csak fekete volt. Már olcsón az ember után dobják még ott is. Pedig ott aztán vannak árak. Én ugye falusi vagyok, nem sűrűn járok MM-be. De most feljutottam faluról. Nem semmi az a hely. Mentem be, már akkor becsipogott a fűkasza a hátamon, na mondom fasza. Aztán ha ott voltam, gondoltam megnézem mennyibe kerül ott az az egér amit én 18-ért vettem Ausztriából és annyiért is árultam akkor éppen aprón. Mikor megláttam.. nem akartam elhinni. Próbáltam kitörölni a csipát a szememből gondoltam, biztos attól nem látok jól. Pedig akkor már nem volt csipás a szemem, korán keltem meg kellett indulás előtt etetni a jószágokat. 18-ért vettem én, ott 34 ezer magyar forint volt! Azta rohadt mondom. Aztán mentem tv-t nézni, falusi 4k Oled tv-t csak ilyenkor lát. Aztán láttam a sok PéesNégyet. Szóval még a MM-ban is 100 alatt van már. Akkor lehet kapni gondolom 50-ért is. Annyit megér alátétnek is.

    ;)

    Hát ez így off², sorry. :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák