2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Nagyon akartam szeretni ezt a játékot, de nem sikerült. DLC-ket meg sem vettem már.

(#2) bunfi válasza Fitzgerald (#1) üzenetére

bunfi
(őstag)

Én kivárom amíg 10 euró lesz kompletten, annyit megér. Talán addigra lesznek egyéb modok is, mint a sok Beautiful Bodies Enhancer. Azért sokat elmond a játékosközönségről is, hogy ez a legnépszerűbb mod...

Remember Sully when I promised to kill you last? I lied

(#3) ttt válasza bunfi (#2) üzenetére

ttt
(tag)

Nem hinném, hogy lesznek valamit újat is dobó modok. Eléggé lecsengőben van a készítésük.
Még most is 60 urókörül mozog, 10 euro meg jó pár év múlva lesz max. Én pl most vettem meg 8-ért az 3-t meg a Vegaszt + dlc-k.
Amúgy abszolút nem voltam egy rpg-s, de a FO4-re rákattantam :C

Mecool KIII Pro

(#4) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Kerek egy évet kellett rá várni az utolsó DLC óta. Nem siették el, az tuti.

Your "Joker" pilot insists I call myself "Prothy the Prothean." I insisted he allow me to throw him out the airlock. - Javik

(#5) bunfi válasza ttt (#3) üzenetére

bunfi
(őstag)

Nem mondtam, hogy most lesz, de nem tervezem növelni a bevételüket egy szinte rps szintre degenerált játékért. Nem várom, hogy tökéletes legyen, mert az irreális és lehetetlen, de kiherélték, elég keményen. A történet irgalmatlanul gyenge és szinte csak rossz végkifejlete van a dolognak, ami elég szomorú. A companion rendszert sikerült tragikus szintre degradálni (tényleg 3-4x kell végigjátszani, hogy megkapjam azokat a questeket is?) Ráadásul a DLC-k közül 1 jó, 1 elmegy, a maradék 4 pedig FO3/NV mod ripoff.

(#6) doooo

doooo
(senior tag)

A múlt héten fejeztem be... kínkeservesen... Nagyon nyomasztó egy játék, ami valahol érthető is a körülmények miatt, de mégis... Hiába próbálkozol, nem tehetsz igazán jót a környezettel... Kíváncsi voltam, meg valahol elég addiktív a játék, de alig vártam a végét... azután egy napig még építgettem, de gyorsan bye-bye lett a vége a dolognak. Save-eket megőriztem, ha egyszer netán visszalépnék az eddig elért eredményeimhez, de kétlem. Kellemetlen élmény volt. Most a Skyrim újrakezdését tervezem (akarva akaratlanul is párhuzamot vontam a két játék között miközben játszottam), hiányzik a fantasztikus, de mindenekelőtt kellemes atmoszférája.
De mindettől függetlenül, nem bántam meg a Fallout 4-et, érdemes kipróbálni, végigvinni, tényleg élmény, és biztosan nem mindenkiben ébreszt olyan érzéseket mint bennem.

(#7) vottokar

vottokar
(senior tag)

Pont most gondolkodtam az alapjáték megvételén. De így várok még inkább. Addig a virágboltossal "szenvedek".
Pár éve megvettem a F3 GOTY-t. Erre nem hajlandó normálisan futni a Dell notimon. Otthon az asztallin meg nincs rá időm és lehetőségem, hogy megint végigjátsszam.... :((

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#8) Sárkányvölgy válasza Fitzgerald (#1) üzenetére

Sárkányvölgy
(fanatikus tag)

Én a goldot vettem meg sajnos... :(((
Talán az 5. rész.

Üdv, Sárkány

(#9) dzsidzsas

dzsidzsas
(fanatikus tag)

Megvárom a steam-os leárazást a dlck-re. Oszt ennyi.

http://ezmagyarorszg.blogspot.hu/ - na ez tényleg Magyarország

(#10) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Simán jó volt, de a Far Harbor DLC-n kívül a többi kuka.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) REIT

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem ertem, hogy akinek nem tetszik, egyaltalan minek jatszik vele :F Kotelezo? :U

Szerintem remek gamr, Far Harbor is kiraly volt. Tobbi dlc tenyleg hanyagolhato.

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében. Természetesen csak magamról beszélek.

(#12) MageRG válasza REIT (#11) üzenetére

MageRG
(őstag)

Talán mert Fallout-rajongó, és reménykedett hogy a közepe-vége felé jobb lesz?

"What is bravery, without a dash of recklesness!"

(#13) nofi

nofi
(PH! addikt)

Óriási csalódás volt ez a 4. rész. Elvittem a szétágazós részig, de egyszerűen beleuntam. Haverok mesélték el nagyjából végig sztorit és nagyon jól döntöttem, pedig ritkán hagyok félbe játékot. Elsőre ugyan sok hasonlóságot mutat a 3-mal, de az 20+ óra után kezdett igazán kiforrni, míg ez valahogy végig olyan lelketlen maradt számomra.

(#14) REIT válasza MageRG (#12) üzenetére

REIT
(senior tag)
LOGOUT blog

Ez egy Fallout vilagban jatszodo FPS, nem korokre osztott RPG mint az eredeti. Olyan Fallout mar soha nem lesz :)

Minden egybeesés a valóság műve. A valóság pedig az elme szüleménye. | Ha AI lennék lakható bolygót keresnék az evakuáció reményében. Természetesen csak magamról beszélek.

(#15) MageRG válasza REIT (#14) üzenetére

MageRG
(őstag)

Azt úgy hívják hogy Wasteland 2. ;)

"What is bravery, without a dash of recklesness!"

(#16) bunfi válasza REIT (#14) üzenetére

bunfi
(őstag)

De van (lásd #15), sőt lesz, csak Wasteland 3-nak fogják hívni. Egyébként elmehetünk abba az irányba, hogy ez így is jó. Nem fogok vele vitatkozni, csak akkor legyenek kedvesek ne Fallout 4-nek hívják, mert ez sok mindenben hasonlít rá, de csak egy halovány árnyéka az előző két résznek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.