Hirdetés

2018. július 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Plusz infó:

[link]

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#2) ribizly válasza oriic (#1) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Hmmm. Már úgyis terveztem megvenni, de akkor ezt megvárom. :C

|•| [Eladó] Bkercso X-Szekres II. fejhallgató erősítő | Hifiman 4pin XLR - 2x2.5" jack kábel | Cordial XLR Y-kábel |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#3) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Akkor ennek sem kell már nekiállnom... :P

"Cable management is for the weak!"

(#4) Bunyec válasza oriic (#1) üzenetére

Bunyec
(kvázi-tag)

Remek hír! Nagyon örülök neki!! :C

(#5) Nagytoll

Nagytoll
(senior tag)

Baromi jó!! 60fps 😊 Már csak egy Demon's Souls felújítás kéne PS4-re és akkor mindent lehetne egy konzolon játszani.

(#6) Balika911 válasza oriic (#1) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

PC-n eddig nem lehetett 4K@60-ban játszani a Dark Souls-t?

A Prepare to Die edition egy ideje a kívánságlistámon van, de most már jöjjön csak akkor a remaster. :)

(#7) Šolaire

Šolaire
(PH! addikt)

Gyüjtői kiadás nagyon szép megadják a módját. Meg is érdemli ez a játék mert zseniális. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) cyberkind válasza Balika911 (#6) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Dede, én is így játszottam most ki és modolva, de ezek ellenére voltak más gondok az első résszel PC-n, úgyhogy jöjjön csak. :))

A hitet az égig érő sz*r se rombolja le.

(#9) sir0cco

sir0cco
(kvázi-tag)

"Thank YOU kindly..."

(#10) Weareus

Weareus
(őstag)

Nah, kíváncsi leszek, játszható lesz-e végre pc-n kontroller nélkül.

(#11) Rony949 válasza Weareus (#10) üzenetére

Rony949
(senior tag)

Az egész széria kontrollerre lett tervezve, ha eddig nem nagyon ment billel és egérrel egyik rész sem, akkor ez sem fog.

(#12) AllTheBest

AllTheBest
(őstag)
LOGOUT blog

Az ára az vajon mennyi lesz? Nem mintha nem venném meg alapból amint kijön... :D
Pont most steam sale-n akartam megvenni a ds 1-et, de így talán megéri megvárni :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#13) Rony949 válasza AllTheBest (#12) üzenetére

Rony949
(senior tag)

Én is a mostani sale-en akartam behúzni az egyik ismerősömnek ajándéka, de cseszték leárazni. :(

(#14) GamerLaci123 válasza Weareus (#10) üzenetére

GamerLaci123
(kvázi-tag)

Lehet játszani. A 3. részt az összes DLC-vel kijátszottam bill+egérrel 4x. :D A 2-t is így játszottam ki. Az egyet elkezdtem, de félbemaradt. Így lesz befejezve, A Remastered-el. :B

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#15) Ronam válasza AllTheBest (#12) üzenetére

Ronam
(PH! addikt)

Valahol azt irtak, hogy a konzolos verziok ara 40$ lesz. Ez a resz sajnos kimaradt nalam, ugyhogy most majd vegre bepotlom :).

[ Szerkesztve ]

(#16) Mans20

Mans20
(PH! addikt)

PC-re remélem megcsinálják az irányítást, mert az siralmas volt.

(#17) elithun válasza oriic (#1) üzenetére

elithun
(őstag)

Na szuper, hogy lesz 60FPS.
Fel is vésem a naptárba, hogy májusban DS Remaster gyűjtő kiadás vásárlás. :C

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#18) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"Dark Souls Remastered will not include new assets based on the Dark Souls 3 engine or any combat differences. There is no HDR lighting for the PS4 Pro version"

Kimaradt a hírből, most pótolom, hogy 40 dollár a konzolos változatok ára.

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#19) AxBattler válasza oriic (#18) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Jó. Akkor először végigtolom a DS2-DS3-BB triót, aztán ha akciózzák, behúzom ezt is.

(#20) cyberkind
Steam-en van meg, de lehet hogy addigra lesz PS4-em is.

[ Szerkesztve ]

"Cable management is for the weak!"

(#20) cyberkind válasza AxBattler (#19) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Nem tudom min tolod illetve megvan-e az eredeti első rész, de akinek megvan az féláron veheti majd meg PC-re. :))

[ Szerkesztve ]

(#21) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

Grafika terén mekkora javulás várható?
Tudom, nem ez a lényeg, de azért van az a szint, ami alatt hozzá nem nyúlok egy játékhoz.
Na az első rész (meg kicsit a második is) sajnos ilyen.
A hármat viszont sokszor végigjátszottam.

(#22) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Lesz egy pár kettétört Switch a megjelenés után. ;]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#23) -Scarface-

-Scarface-
(lelkes újonc)

Kérdés, hogy lesz-e jobb Pc-n mint az eredeti a HD, meg a kontroller javítós moddal. Ha nem akkor csak switchre veszem. Ha sokat javul akkor ps4 vagy PC is esélyes :)

[ Szerkesztve ]

(#24) BOBAKILL válasza EclipseGT (#21) üzenetére

BOBAKILL
(őstag)

Elvileg a 3.rész motorjával készül. Szóval nem hiszem h csúnya lesz, nem mernének ilyet megkockáztatni :D

(#25) EclipseGT válasza BOBAKILL (#24) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Az igen. Akkor instant buy. :K :DDD

(#26) cyberkind válasza BOBAKILL (#24) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

De ha már ez elkészül a 3 motorjával akár jöhetne a 2. rész is. :DD

(#27) oriic válasza cyberkind (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pont az a gond, hogy nem. Hiába van meg valakinek PC-n a teljes széria, ugyanúgy a teljes árat kell kifizetnie a remaster kiadásért.

(#28) oriic válasza oriic (#27) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

(#29) Hopkins95

Hopkins95
(senior tag)

Nagyon várom én is! Mivel a Become Human végett be fogok szerezni újra(!) egy PS4-et, nagy dilemma, hogy PC-re vagy inkább PS4-re veszem, mivel PS4-en is meglesz a 60 FPS... :U Szerintem PS4-es verzió lesz belőle, mert unokatesómnak is az van és így tudok akár vele játszani. :)

Egyébként nagyon örülök, hogy Switchre is megjelenik, de ehhez a játékhoz szerintem kell a 60 FPS, főleg, ha rossz frame pacingtől fog szenvedni, mint a Dark Souls 3 PS4-en.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#30) Balika911 válasza oriic (#28) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Várjuk ki azért a végét. :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.