2018. május 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) dergander

dergander
(PH! addikt)

hogy milyen korszakban játszódik majd a 2019-es rész

A cikk el van írva, még 2018-at írunk :B

(#2) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Battlefield Vé

Tuti nem veszem meg. Tuti.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#3) oriic válasza dergander (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

:R

Live-Die-Respawn

(#4) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

V mint Vietnám

(#5) dergander válasza .LnB (#2) üzenetére

dergander
(PH! addikt)

Sokan nem vették meg a BF1-et se mégis óriási bevétel lett.

Ez is ilyen lesz, én megveszem miért ne? A BF1 a mai napig elszórakoztat,persze már nem úgy mint az elején de hát nah már lassan 2 éves játék lesz.

(#6) VTom válasza dergander (#5) üzenetére

VTom
(őstag)

Remélem ezt is bedobják az Origin Access-be :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#7) errorcode06 válasza VTom (#6) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Kb. 1 év múlva mint a BF1-et.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#8) Dyingsoul

Dyingsoul
(PH! addikt)

A BF1-et sajna kihagytam, de a V-re szinte biztos, hogy befizetek. Látatlanban csak azért merek ilyet mondani, mert nincs más játék ami akkora akciókkal kecsegtethet, mint egy Battlefield. Az az érzés amikor 64-en küzdenek egymás ellen és mindenfelé robbanások-gránátok... áhh kegyetlen.

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#9) cskamacska válasza dergander (#5) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)

Persze, mert már rég nem a minőség határozza meg ezek sikerét. CoD sem tud olyan szar lenni egy évben, hogy ne pisálná össze magát bármelyik studió exec az eladásokat látva.

Ez a "milyen korszakban játszódik majd a 2018-es rész" is csak részletkérdés, BF1 játékmenete pont olyan, hogy ha másnapra visszamázolják gépkarabéllyal szaladgáló moderndoritos köntösbe, senkinek a szeme nem rebbent volna. :(((

És hát pont ez a baj. Ahelyett hogy modernizált, rendbe tett, AAA kat Verdunt kaptunk volna markánsan más felfogással, ledobtak elénk egy homogenizált, átskinezett BFsok-at, és még jár nekik a háromszoros seggcsók, mert akár Battlefront szintre is hülyíthették volna. :U

Dyingsoul: Erősen ajánlom az épp érkező Post Scriptum-ot. Nem biztos hogy épp bejön a nagyobb realizmus, de kipróbálni csak nem árthat. :) Jövő hét vége felé lesz nyilvános teszt, előtte fel lehet kapni Steamről 28 euróért, majd refundoltatni ha nem jött be.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10) Silenc3Hun válasza Dyingsoul (#8) üzenetére

Silenc3Hun
(senior tag)

Engem is ez fogott meg a BF1-ben. Nem vagyok nagy játékos, igazából már csak ezzel játszok 1-1 meccseket néha, de az V nálam is valszeg elsőnapos vétel lesz

Xiaomi Redmi Note 4 EU (mido) | Xbox ONE | Xbox 360E | Dell Optiplex 7010: i5-3470/8GB/GTX1050 | Lenovo ThinkPad X230

(#11) Shing válasza Dyingsoul (#8) üzenetére

Shing
(őstag)

64-en? B1tch please.

(#12) b. válasza Dyingsoul (#8) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

küzdenek = fekszenek valami bokor mögött és kisnipereznek kb 2 kilométerről, amikor próbálsz átfutni 2 homokdűne között, aztán bespawnol a gép 2 kilométerrel visszább , hogy megint fuss 5 percig hogy ugyan az a sniper átfeküdjön egy bokorba ami mögül kilő aztán megint spawnolsz és......
BF1 meglátás COD-s fejjel , no offense.:)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#13) Hopkins95 válasza b. (#12) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Pedig igaza van. :K Amit pedig írsz, arra azt tudom mondani, hogy tudni kell taktikázni. Ha kilőnek sniperrel, lóra vagy járműbe ülsz és már ki is tudod füstölni az illetőt. ;)

Egyébként nagyon várom a játékot, a Battlefield 1 jelenleg a kedvencem, már több mint 400 órát multiztam vele. Ennél is hasonló élményre számítok, csak második világháborús köntösben. :B

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#14) =WiNTeR=

=WiNTeR=
(senior tag)

Látva a Battlefield széria mélyrepülését ezt valszeg kihagyom, pedig valamennyi eddigi BF-et megvettem és játszottam. Ha WWII, akkor Post Scriptum.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#15) Dyingsoul válasza b. (#12) üzenetére

Dyingsoul
(PH! addikt)

Persze van benne ilyen, de annyi sztoryt el lehet mesélni...
Tankban kezdtem, mentem A-t foglalni ott találkoztam egy BTR-el, amit szétkaptam, a gunner kiszállt megjavítani, én közben a gyalogságot is leszedtem. Megjavított, jött egy ellen tank, lőttük egymást és a haver kiszállt javítani, őt meg leszedte valaki hátulról, szétlőtte a tankomat, én kiszálltam előtte és RPG-vel végeztem a másik tankkal, ezután jött egy jeep ami elvitt C-re, ott kiszálltam, három embert kinyírtunk és elcapeltünk de visszatámadtak és egy gránát végzett velem.
Nem vagyok se codos se bf-es (illetve vagyok mindkettős plusz csés is meg pubgs is meg half lifeos meg unrealos meg quakes meg ...). Egyszerűen bejön a csaták hangulata és ehhez hozzátartoznak a camperek is. Codban is vannak kemperek legalább is a régebbi részekben voltak (cod 5-ig játszottam velük BO-t csak kipróbáltam).

(#9) cskamacska: nem vagyok egy grafika hajhász de ez a játék ocsmányul néz ki. Miért játsszak ezzel, a bad company, az arma sorozat, medal of honor, bf és még sorolhatnám mi helyett? A bf számomra nem csak azért vonzó mert sok játékos van egy mapon, az egésznek vagy egy hangulata ami egyszerűen bejön. Ezt a Post Scriptumot szerintem ki sem próbálom mert már a videók és képek alapján látom, hogy nekem nem jön be. Ha realisztikusság kell ott az arma vagy operation flashpoint (azt nem is tudom játsszák-e még). Illetve ott a Pavlov VR és az Onward ha nagyon realisztusra akarom venni a figurát. :DDD

[ Szerkesztve ]

YT: youtube.com/dyingsoulgaming --- Facebook: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream csatorna: http://twitch.tv/dyingsoul -- Honlap: http://diablo3.hu/

(#16) kolopele

kolopele
(PH! addikt)

Természetesen várós, bár én sosem multizom, csak single. Szeretem az ilyen játékokat, a COD - okat meg a Wolfikat is mind végigtoltam.

(#17) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Amugy nem a realisztikussagtol lesz jo egy jatek. Bakker, pont azert jatszom, hogy ne a napi melo koszonjon vissza.

(#18) VTom válasza [CsuCsu] (#17) üzenetére

VTom
(őstag)

Hacsak nem tengerészgyalogos vagy, akkor nem a napi meló köszön vissza :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19) enginev3.0 válasza Dyingsoul (#8) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Pubgben 100an küzdenek egymás ellen

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S8 Black 64Gb

(#20) cskamacska válasza Dyingsoul (#15) üzenetére

cskamacska
(PH! addikt)

"Miért játsszak ezzel, a bad company, az arma sorozat, medal of honor, bf és még sorolhatnám mi helyett?"

Mert tényleg játszanál Armával, meg Worf Firghterrel(lol), meg 17 éves Operation Flashponttal :DDD , új játék kipróbálása helyett? Vagy csak felsoroltál pár random eszedbe jutó játékot, igazolandó miért maradsz az akol meleg mellett? :P

Nem erőszak a disznótor, de pont ezen polarizálódás miatt lesz mindenkinek rosszabb. A kis niche termékek alig jutnak játékoshoz és pénzhez, így hiába lenne játéktervezés oldalról minden rendben(és itt emlékeztetném a kedves közönséget, hogy a Battlefield 2 pont amiatt is lehetett olyan jó, mert az 1942 moddereit is bevonták a fejlesztésbe), örülnek ha Kickstarter-Early Access tengelyen valamit ki tudnak adni, és nem múlik ki a multi egy hónap múlva. A nagy játékokhoz meg ömlik a játékos meg a pénz, de pont folyamatos növekedés biztosítása miatt mindenkire kell gondolniuk, odáig kell butítani mindent, hogy a 8 éves hiperaktív pistike, és a 80 éves nagypapa vakvezető kutyája pont ugyanúgy szórakozhasson vele. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#21) b. válasza Hopkins95 (#13) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Mint írtam, COD os szemmel. csak értelmezd ezt a mondatot :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#22) Anaren91 válasza b. (#12) üzenetére

Anaren91
(senior tag)
LOGOUT blog

A Battlefield nem cod ahol debil ödönke 2 redbull után sprintelve megy végig a pályán és szaltozas közben osztja a headshotokat sniperrel...
Próbál kicsit realisztikusabb lenni, és sokat számít a csapatmunka...
Megnézem meddig huznad egy mesterlovesszel egy ak ellen mondjuk ha szemtől szembe rohannal, hogy te majd jól fejbe lövöd.
Ennyi erővel pl wot ban a kocsog artik is csak kempelnek ahelyett hogy mennének össze vissza míg ujratoltenek....

(#23) AxBattler válasza b. (#12) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

BC2 pont ezért volt az arany középút. :K

"Cable management is for the weak!"

(#24) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Már a BF1 is egy elképesztő silány fostenger volt a szokásosnál is idiótább játékosmezőnnyel (ami az átlagot illeti). Ez a rész sem lesz már másmilyen. Hol vannak már azok az idők amikor még taktikusan játszottuk az ilyen játékokat mert rá voltunk kényszerítve a játék által. Mára ez semmivé foszlott és csak rohangál szanaszét mindenki és csak puffogtat, közben azt sem tudja mit csinál, vagy mi lenne a cél.

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#25) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Remélem a Single nem ilyen összehányt kalap sz*r lesz mint amilyet az egyben láthattunk. A CoD WW2-ből remélem tanultak főleg ha a téma ugyan az lesz.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#26) szente80 válasza Raysen623 (#24) üzenetére

szente80
(fanatikus tag)

Lehet csak öregszünk 😁

(#27) csiki_92 válasza GodGamer5 (#25) üzenetére

csiki_92
(fanatikus tag)

Nem hiszem, hogy a kampánytól csodát kéne várni. Szerintem hasonló "oktatómód" lesz, mint az 1-ben.

(#28) kretenallat válasza AxBattler (#23) üzenetére

kretenallat
(senior tag)

A BF BC2 volt az egyetlen resz, amit rongyosra jatszottam, bar lenne egy harmadik resz... De nem ugy tunik.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#29) b. válasza Anaren91 (#22) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Ember te tényleg ennyire sötét dolgokat nyomsz minden topikban? Én játszottam mindkét játékkal, nekem COD stílusa jobban bejön ennyi a mondandóm lényege mert nekem BF túl lassú. Nem fikázom én BF-t jó játék, csak más stílusú mint COD és ott is uralkodika sötétség rendesen ne aggódj a játékos szinten. Veled szemben aki most így hirtelen azt gondolja hogy ő egyetemi professzor mert BF1 ben játszik és aki COD ot tol az "debil ödönke." Azt hiszem rád tolok egy ignoret, mert kezdek kikészülni a sötét kommentjeidtől.

[ Szerkesztve ]

(#30) b. válasza AxBattler (#23) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Én is pont így gondolom, szenzációs volt.Bárcsak azt tolnák ki egy új résszel, még akár elő is rendelném.:R

[ Szerkesztve ]

(#31) wjbhbdux válasza Raysen623 (#24) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

A BF egy mainstream franchise, a Call of Dutyval és idén már a PUBG félékkel versenyez a népszerűségért.

Nézelődj másfelé, pont az ilyen igényeidre is vannak játékok kitalálva, pl a BF régi modjaiból kifejlődött Squad

(#32) AxBattler válasza kretenallat (#28) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Igen, reménykedtem én is, hogy a soron következő egy BC lesz, de nem.

(#30) b.
+1

(#33) b. válasza AxBattler (#32) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Egyébként nincs rá esély, hogy az lesz?[link]

[ Szerkesztve ]

(#34) Djuree

Djuree
(PH! félisten)

sok bf-el játszottam, de a bc2 volt a legjobb mind közül. miért nem egy bc3 jön? :W

(#35) AxBattler válasza b. (#33) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Lehet, hogy csak félrevezetnek/-tájékoztatnak a V-vel, és meglepinek jön a BC3. :)

Egyébként jó volt a sztorija is a BC2-nek, klasszik USvsRU ponyva, szvsz simán folytathatnák... főleg a történelmi, I.vh-s BF1 után jöhetne egy modern epizód.

(#36) b. válasza AxBattler (#35) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Szívemből beszélsz. Sok pletyka van amúgy. Vietnamot is emlegetik, 2. világháborút is és a BC3. részét is. Izgalmas :) Este mutatják be a COD 4. részét is, kíváncsi leszek a 2 játékra mit domborít :)
Ha BC3 jön vagy Vietnam, akkor bizony idén két új multit fogok tolni :D Ha 2. világháború, akkor kihagyom .

[ Szerkesztve ]

(#37) AxBattler válasza b. (#36) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

BC3 miatt fenntartanám a PC-t, egyébként végleg megyek konzolra.
Na jó, nem, csak 98%-ban... :B

(#38) Neoteric válasza b. (#36) üzenetére

Neoteric
(PH! addikt)

Egy Vietnamnak jobban örülnék én is, anno a Battlefield Vietnammal szerettem bele a sorozatba, eszméletlen hangulata volt.. aztán persze lehet, hogy csak az idő mindent megszépít. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#39) b. válasza Neoteric (#38) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Nem hinném hogy az idő miatt, az egy baromi hangulatos rész volt, imádtam én is.Mondjuk bugokkkal meg volt fűszerezve rendesen :)

[ Szerkesztve ]

(#40) wjbhbdux válasza AxBattler (#37) üzenetére

wjbhbdux
(PH! addikt)

A pletykák szerint 2 Battlefield készül egyszerre, V a svédektől, a BC3 az újabb medal of honor részek fejlesztitől jön majd, nem idén.

(#41) ONEFREE válasza Hopkins95 (#13) üzenetére

ONEFREE
(fanatikus tag)

😂 400 óra..

(#42) AxBattler válasza ONEFREE (#41) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Van, akinek már annyi is sok, vagy már nem éri meg neki az időbefektés.
Pl. ennél többet én sem pakoltam BF-be, mert egyszerűen meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#43) Anaren91 válasza b. (#29) üzenetére

Anaren91
(senior tag)
LOGOUT blog

Cod os szemmel leirtad hogy mekkora fszság már hogy lelő egy sniper. Nem tudom utánna te merre kovajogsz még 5 percig tekintve lehet squad társra és objektívre is spawnolni.
Gondolom az autó szimulatorok NFS es szemmel ugyan úgy faszsagok akkor mert milyen már hogy megelőz valaki, vagy hogy kicsuszol a kanyarban....

(#44) Hopkins95 válasza ONEFREE (#41) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Hát figyelj, nálam ez soknak számít, utóbbi időben egyik játékkal sem jatszottam ennyit. Régen csak a Cod2-ben volt kb. 3-szor ennyi játékidőm, bár ebben nem vagyok biztos, mert az még xfire-n volt és onnan már minden statisztika törlődött. Hozzáteszem, akkor még általános/középiskolásként több időm volt játszani és nem volt konzolom sem.:U Most ráadásul annyi új játék van, hogy mindegyiket ki akarom próbálni és kevesebb időm jut a Battlefieldre.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ Playstation 4 Slim

(#45) Raysen623 válasza szente80 (#26) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Ez elég egyértelmű, mint az is hogy változik a világ és az emberek, DE nekem ez igénytelenségnek tűnik. A játékon belüli gondolkodásról már nem is beszélve. Nem azt állítom, hogy BC2 idején nem volt ilyen, de az arányok eltolódása egyértelműen a faéket sem meghaladó gondolkodású játékosállomány elburjánzását mutatják.
A játékok ezirányú fejlesztései pedig ehhez idomulnak. Tökéletes példa rá az OW, ahol a játékosok zöme képtelen a puffogtatás mellett healelni is vagy tolni azt a bizonyos járművet, ami nélkül nincs győzelem. Nem véletlenül jött be TD oda is és nálam halt meg a játék (meg másoknál is).

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#46) Dyingsoul válasza b. (#29) üzenetére

Dyingsoul
(PH! addikt)

Teljesen igazad van és ezt nem értik meg sokan. Én ezért játszok alkalmanként mindkettővel. Ez nem arról szól, hogy csak ez vagy csak az a jó, mindkettő ugyanaz de mégis teljesen más.

(#47) b. válasza Dyingsoul (#46) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Erről van szó :)
Én is mindkettővel játszom,de BF1 nem fogott meg ,de hát ez szubjektív dolog a fent leírt okokból kifolyólag. Ellenben BC2 be beletoltam nem tudom hány száz vagy ezer órát . perfekt kis játék volt, csak úgy mint COD BO3 vagy MW2.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.