2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) scarabaeus

scarabaeus
(őstag)

Hínnye a teremburáját, ilyen szépen megfogalmazott angol mondattól libabőrös lesz az ember háta. :C
EKKORA betűkkel bele az elkövető arcába, nesze, dekódoljad csak, nem beszél angol? :)
"Because of your past behavior, you can’t Xbox Live Gold is required to use Skype for Xbox One."

Quoth the Raven "Nevermore."

(#2) JanR

JanR
(addikt)

Persze.. fizetek valamiért, hogy szórakozzak, akkor nehogy már kitiltanak káromkodásért. Oké, ez idehaza nem lesz mérvadó, mert nem hinném, hogy szép anyanyelvünk cifra szavait is szűri majd, de akkor is.

Én például azért veszek konzolt, hogy ha jönnek a barátaink, leüljünk elé, sörözzünk és szórakozzunk. Na ilyenkor szoktak "szép szavak" is elhangzani, biztos nem lennék ideges, ha kiírná a gép, hogy BAN. Oké, nem live-n fogunk játszani, de szerintem ez akkor is felháborító. PC-n is sokat játszottam online és ott is megesett, hogy söröztem / pálinkáztam közben, na akkor is születtek érdekes TS beszélgetések. Egy szó mint száz, az MS ne mondja meg nekem, hogy mit szabad és mit nem, azt majd én eldöntöm helyettük, lévén, hogy nem vagyok gyerek.

Minden esetre kíváncsi leszek, hogy mennyi ban születik, mert az eddig hallottak alapján usa-ban a fu*k szó elég népszerű :D Ennyi erővel én mondjuk az "Oh my God"-t is szűrném, mert elég idegesítő, hogy minden 3-ik mondatjuk ez.

[ Szerkesztve ]

(#3) Szergely83 válasza scarabaeus (#1) üzenetére

Szergely83
(tag)

Így kora reggel én is csak pislogtam, hogy kéne értelmezni azt a mondatot :D Ha az usereknek jár a ban a káromkodásért, akkor a microsoftnak is kijár a bünti a helyesírásért :P

Akár az is lehetne az üzenet, hogy: "Because of your past behavior, you're f*cked!" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Vistaboy válasza scarabaeus (#1) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Szerintem ott két mondatot kevertek össze, a teljes valahogy úgy lenne, hogy:

"A múltkori viselkedésed miatt nem férhetsz hozzá az XBOX Live szolgáltatáshoz, emiatt pedig a Skype-ot sem használhatod, ugyanis az XBOX One Skype szolgáltatásának használatához XBOX Live Gold tagság szükséges".

Persze lehet, hogy tévedek, de én ezt "dekódoltam"... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) Gilberto

Gilberto
(aktív tag)

Mar csak egy ficsör hianyzik a Kinectböl, ami szappannal kimossa a user szajat... Komolyan, mint a dedoban.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#6) Kaiku

Kaiku
(senior tag)

Végre !!! :C Remélem ez meg fogja tizedelni a sok bunkót. Nagyon is ideje volt!

[ Szerkesztve ]

(#7) MCBASSTION

MCBASSTION
(aktív tag)

ez ugy hulyeseg ahogy van. Miert akarjak felnott embereknek megmondani, hogy mit csinaljanak/hatnak?
Ez meg talan altalanosban bejott, de sztem utana mar nem. A masik meg h amikor a 14 eves jatszik a 18+ jatekkal, akkor nehogymar ez fogja megrontani...

windows7sins.org

(#8) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Ez nem csak a felvett és megosztott videókra vonatkozik? Gondolom nem kapcsol ki a Box ha előtte üvöltöd hogy FUUUUCK. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Kasya

Kasya
(nagyúr)

"Anyád helyett anyád a MS"

Toroljek a videot, figyelmneztessenek, de hogy rogton kitiltanak!? Es ha a drog dilerkedes logisztikai megoldasairol tartok egy jatek alatt bemutato, mert a jatek teljesen fedi a sztorit, akkor holnap itt az FBI?

(#10) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

vajon tud magyarul? van elé tárkapacitásuk, hogy a kreatív magyar szentségelés teljes tárházát belevegyék? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) e=mc² válasza JanR (#2) üzenetére

e=mc²
(őstag)

Az Upload Studio segítségével lehet megosztani ezeket a felvételeket az XBOX Live rendszerében. Azonban, mielőtt bárki nekiállna feltölteni, érdemes vigyáznia: a Microsoft komolyan leellenőrzi a felkerült anyagokat, és ha nem odaillő viselkedést tapasztalnak, már tiltanak is ki a szolgáltatásból.

Azt csinalsz a kinect elott es azt mondasz szegeny gepnek amit akarsz, csak ne toltsd fel videokent, amiben obszcen jelenetek vannak. Ennyi, nem tobb. Szerintem ertelmes embernek masok elott (feltoltott videoban) nem kellene vulgarisan kifejeznie magat.

Ambulimax Provider

(#12) Kasya válasza e=mc² (#11) üzenetére

Kasya
(nagyúr)

Nem kellene, de teszik...

Azert itt is vannak alkalmak, mikor szvsz elnezheto az ilyen tett. Vegyunk egy olyan epikus jatek pillanatot, aminek a vegfejlemenye az ember fejeben egy harom szavas kifejezest general: WTF
Elofordul, hogy egy moment ezzel a gondolattal, felhaborodassal, meglepodessel zarul...eleg hetkoznapi, megis obszcen.

(#13) JanR válasza e=mc² (#11) üzenetére

JanR
(addikt)

Igy azert mas :)

Regen nem DC-ztel veletlenul? Bar van egy olyan erzesem, hogy ezt mar egyszer megbeszeltuk :D

(#14) Balika911 válasza Kasya (#12) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

"Excessive profanity" a címke - nem hiszem, hogy egy-két trágár kifejezésért tiltanának.

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#15) [CsuCsu]

[CsuCsu]
(senior tag)

Erre csak egy olyan rendszer kell, hogy ha tudod, hogy káromkodsz, stb. a videódban, akkor megjelölheted te is egy "excessive profanity, sexuality, violence etc." címkével és ezeket csak bizonyos életkor feletti XBOX userek érhetik el, miután ezekre a megnézés előtt felhívta a rendszer a figyelmüket.

A bünti pedig azért jár, ha ezt nem teszed meg magadtól. Kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#16) Воланд válasza Lenry (#10) üzenetére

Воланд
(félisten)

meg nem tud.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) BiP válasza [CsuCsu] (#15) üzenetére

BiP
(veterán)

Na, ez nem rossz ötlet. Kb. mint a trailer-eknél, ahol előre felhívják a figyelmet, hogy milyen jelzők miatt melyik kategóriába van sorolva.

Amúgy vicces, hogy a MS lehetőséget biztosít ahhoz, hogy pl. Call of Duty-ban meg lehet ölni 100 meg 100 embert, akár késsel, akár bombával, vagy GTA-ban lehet ölni, lopni, elgázolni, stb. és végül a káromkodás miatt tiltják ki a usert :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Dilikutya

Dilikutya
(nagyúr)

Nem értem a felháborodást. Szerintem nem olyan nagy probléma, hogy a feltöltött videókban nem @*&#>@&! Játék közben, chat mellett mehet, akkor meg mi a gond?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) Воланд válasza Dilikutya (#18) üzenetére

Воланд
(félisten)

az a gond, hogy egyesek keptelenek ertelmezni a leirt szoveget....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) BlackSoft válasza scarabaeus (#1) üzenetére

BlackSoft
(addikt)

Ez a mondat nagyobb port kavart, mint maga az hogy "mi az hogy nem mondhatok amit akarok?" dolog :DDD
Talán direkt ezzel akarta fedezni magát a MS ;]

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#21) mephi666

mephi666
(veterán)

haha, tiszta pusztító az egész :DDD "víg napot polgár, mi a bánata?"

...amit 20éve akció-scifiben láttunk és viccesnek tartottunk, azt simán meg lehetne csinálni a kinect-tel :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) e=mc² válasza mephi666 (#21) üzenetére

e=mc²
(őstag)

Te tudod hogyan kell hasznalni a harom kagylot?!

Ambulimax Provider

(#23) MasterDeeJay válasza mephi666 (#21) üzenetére

MasterDeeJay
(őstag)
LOGOUT blog (1)

John Spartan félegység pénzbüntetésre ítélem beszéd erkölcsi szabálysértés miatt.
Egyszer ez is eljön!

The Glorious Dual Xeon Workstation Gaming Master Race :)

(#24) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Persze a Ryse előtt se káromkodjon senki, ha már Pegi 18+
Sőt a legszebb az lenne, ha a játékbán káromkodik a főszereplő és ezt is szűrné a program, minden megosztáshoz menne a ban.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#25) nanorambo

nanorambo
(őstag)

Aztán jön a patch és másfél óra játék után kikapcsol ahol és kiírja az üzenetet: "Eleget játszottál, menj foglalkozz mással is!"

(#26) MasterDeeJay válasza nanorambo (#25) üzenetére

MasterDeeJay
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ez újabb MMORPG-knél elég gyakori, még ha ki nem is léptet de üzenetben megjelenik vagy valami negatív dolgot ad. Dél-Koreában már általános, rengeteg a függő.

The Glorious Dual Xeon Workstation Gaming Master Race :)

(#27) kecskebégető

kecskebégető
(aktív tag)

Ez egy link :))

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#28) nanorambo válasza MasterDeeJay (#26) üzenetére

nanorambo
(őstag)

Igen. Bár nem sűrűn játszom MMO-kkal, haveromnál játszottunk kb 2 órát az aionnal és elkezdett bűzölögni a karakter és kiírta a játék, hogy kicsit pihenni kéne. :D

(#29) Dilikutya válasza gyáliSanyi (#24) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Nehéz megérteni, hogy csak a felvett, és megosztott videókra vonatkozik? Az meg feltételezem, nem automatikus, te nyomsz rá a megosztásra, tehát szabályozhatod, mi kerül ki. A Youtube is szűr.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) Set-Comment™ válasza Dilikutya (#29) üzenetére

Set-Comment™
(senior tag)

Ész nélkül lehet csak igazán fikázni.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#31) ng0ofy válasza Set-Comment™ (#30) üzenetére

ng0ofy
(KORREKTOR)

jaja, meg káromkodni majd megosztani másokkal, mennyire béna vagy és még káromkodsz is közben (:

Egyébként nekem tetszik ez a szűrés.

(#32) Set-Comment™ válasza ng0ofy (#31) üzenetére

Set-Comment™
(senior tag)

Nekem is, remelem a voice chat is szurve lesz.

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#33) Ed3r_X_ válasza ng0ofy (#31) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Valahogy nem a káromkodásra vagyok én se kíváncsi, más videóját nézegetve. Elemzés mehet, meg a játék, de azért ne mocsokkal legyen tele.

"The best things in life aren't things"

(#34) janos1988 válasza Kaiku (#6) üzenetére

janos1988
(addikt)

Ezt gondolt át még egyszer.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35) VictorHUN

VictorHUN
(aktív tag)

Egy újabb megfigyelési botrány a láthatáron!

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#36) Ed3r_X_ válasza VictorHUN (#35) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Elmondom, hogy az általad feltöltött videókat bárki megtekinteti, és ha megnézik az én videóm, az már megfigyelés? Ne töltsd fel, és kész :)

(#37) gyáliSanyi válasza kecskebégető (#27) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Ne lopkod az iPhone 5 Magyar megjelenéséhez a komment videókat!

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#38) scampolo84 válasza gyáliSanyi (#37) üzenetére

scampolo84
(aktív tag)

No persze.... nem elég, hogy figyeli a légzésem, a pulzusom, követi, hogy kinél van a kontroller, meg nyomatja az infókat az NSA-nak, még egy jóízűt nem is büfizhetek, vagy fin*hatok ha úgy tartja kedvem?! Na elmennek ezek a búsba. :W Még jó, hogy sosem adnék pénzt ezért a... ;)

Sry, (#37) gyáliSanyi nem válasz akart lenni, hanem új

[ Szerkesztve ]

(#39) Ed3r_X_ válasza scampolo84 (#38) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Elolvastad a cikket? Amit feltöltesz, azt moderálják. Némi színvonal nem árt, PH-n se azt csinálsz amit akarsz.

És az említett dolgokat szabadon csinálhatod, nem tudom hol a baj. Csak amit feltöltesz, abba legalább ne káromkodj, adj neki némi színvonalat, PH-n a cikkek se anyázva jelennek meg. :U

Amúgy az életed nyitott könyv, akárki vagy. Ott a sok FB adatlap, e-mail címek tömkelege, nyilvántartások, valahogy csak megtalálnak, ha akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#40) Balika911 válasza Ed3r_X_ (#39) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Ez így van. Sokan összekeverik a szabadságot a szabadossággal.

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#41) scampolo84 válasza Ed3r_X_ (#39) üzenetére

scampolo84
(aktív tag)

Elnézést kérek Tőled, ha megsértettem volna érzékeny lelkedet a fenti mondatomban található szörnyen trágár szavakkal. :B Nyugodalmas jó éjszakát, és szép álmokat kívánok Neked. :R

Amúgy pedig ha jól látom az irónia egyeseknek nem kenyere. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42) Ed3r_X_ válasza scampolo84 (#41) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Nem volt a mondatodban semmi sértő. És értettem az iróniát, de a mondatod nagy lényege még az volt kb: "Jó, hogy otthon már semmit nem csinálhatok, mert megtiltják!"

De, csinálhatsz, mert csak a feltöltött tartalmakra vonatkozik. És alapvető moderáció mindenhol van, aki meg nem tartja be, azt szankcionálják. Minél erősebben, annál kevesebb alkalom lesz. És lehet nem lesz káromkodás, de alapvető színvonal az igen.

[ Szerkesztve ]

(#43) scampolo84 válasza Ed3r_X_ (#42) üzenetére

scampolo84
(aktív tag)

Rendben, nyilván az én megnyilvánulásomban is volt némi túlzás. :) Amúgy pedig egyáltalán nem célom zülleszteni a közhangulatot, sem itt, sem máshol. :K

(#44) Ed3r_X_ válasza scampolo84 (#43) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Megértem, de én erről az oldalról értem a MS álláspontját is :R . Sajna sokszor találkozom magyar videós "remekekkel" ;]

[ Szerkesztve ]

(#45) pzstm

pzstm
(félisten)

azt megértem, hogy valaki nem tud angolul, de hogy a magyar szövegértelmezés se menjen..... :U

Kész vicc volt itt olvasni a kommenteket :U

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.