Új hozzászólás Aktív témák

  • zuchy

    őstag

    Spoiler!!

    Végigvittem a játékot, és azt kell hogy mondjam, hogy egész jó lett. Igaz az első résszel nem játszottam, így az elején kicsit kusza volt minden, de időközben tisztult a kép.
    Szerintem megfelelően hosszú is lett, nekem ~10 óra tiszta játékidő volt úgy, hogy nem rohantam végig, mert keresgélni is fontos. Elég sok játék van összegyúrva, picit innen, picit onnan vettek a fejlesztők. Mass Effect, Half Life 2, FEAR, Doom szerű részletek is vannak benne. De attól még élvezhető lett a játék. Nem is annyira félelmetes, inkább durva. Persze vannak részek amik parázósak. Pl hosszú sötét alagút és tonnaszámra jönnek a szörnyek.
    Van egy rész ahol (eléggé a végén) a főhős szemgolyója közepébe kell szúrni egy nagy tűszerű valamit, és ha elcseszed akkor átmegy az egész fején. :DDD :O. Az komoly volt. Bőven 18+.
    Többször is érdemes végigvinni, mert néhány fegyvert még nem is próbáltam ki. Érdemes egy vagy több fegyót felfejleszteni, és megtartani. Páncélruhát is érdemes cserélni mindig a legújabbra. Sztori is viszonylag jó, több érdekes helyszínen is jártam. Vannak kissé fejtörős részek is, olyasmi kb mint a Half Life-ban. Illetve mini ügyességi részek is, pl feltörni valamit.
    A grafika kellemes, a mostanság megszokott "konzolport". Szerintem elég is, a gépemen maxon ment. Van ahol egész pofás.
    A hangok is jók lettek. 5.1-el még élvezetesebb és félelmetesebb. De legalább tudom honnan jönnek majd a kedves lények. :) Amúgy mért nincs a játéknak topikja? :U

    [ Szerkesztve ]

    PC-STYLE.hu

Új hozzászólás Aktív témák