Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz bambano #31 üzenetére

    Szerintem nem is szerverről, vagyis egy szerver feladatokat ellátó gépről van szó, hanem egy hálózati elosztó központról, ami ugye OLT-ból, vagy CMTS-ből, illetve az azok működéséhez szükséges elemekből áll (radius/TFTP szerver stb.), csak ugye a butább szegmens (most nem simán a userekre, hanem pl. a nyomozókra/rendőrökre gondolok, akik a jelentést készítették, de szintén nem rendelkeznek megfelelő információkkal) egyszerűen rákeni a szerver jelzőt az ilyen nagyobb ipari berendezésekre és azzal meg van oldva.
    Persze nem kizárt, hogy valójában volt ott valamilyen szerver, mert lehetett egy helyi kiszolgáló szerver egyes alkalmazásokhoz, de nem azon volt a hangsúly.
    Egyébként én arra is kíváncsi vagyok, hogy megfelelően volt-e szünetmentesítve a szolgáltatói központ, meg hogy melyik biztosítékokat kapcsolta le az az a faszkalap (egyébként nem kell, kurva kevés ez a pénzbüntetés, ugyanis egy ekkora település polgármestere két havi fizetéséből vígan kipengeti ezt az összeget, sőt saját magának munkáltató kölcsönt, illetve fizetési előleget is folyósíthat, ha esetleg könnyen elveri a fizetését), mert ha a biztosíték után van a szünetmentesítés, akkor annak bírnia kellett volna egy ideig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák