Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) akoska07

akoska07
(nagyúr)

Ez elég jól néz ki. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) tdk.112

tdk.112
(aktív tag)

Ez nem játékmenet videó.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#3) Balika911

Balika911
(nagyúr)

Mihelyt ki lehetne venni a részleteket, vagy elkapják a kamerát, vagy elmosódik az egész. Ez kedvcsinálónak jó, játékmenet-videóként viszont egy nagy lószar.

szerk.: Látom, nem vagyok egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Csapoati válasza Balika911 (#3) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Tele van a youtube gameplay-videókkal. Itt van egy, ízelítőnek.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#5) rodrigez válasza tdk.112 (#2) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Nem is írták sehol, hogy az lenne. Ez csak egy Halloween teaser volt, semmi más. :)

(#6) tdk.112 válasza rodrigez (#5) üzenetére

tdk.112
(aktív tag)

Eredetileg az volt a cikk címe, hogy Játékmenet videón a Project CARS...

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#7) Balika911 válasza Csapoati (#4) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Az egy dolog, de én a cím alapján arra gondoltam, hogy kijött egy újabb. Már más a cím, bemutató videóként teljesen rendben van.

(#8) dredbiro

dredbiro
(senior tag)

Jó lesz ez, várós :K

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#9) Chapel

Chapel
(addikt)

Mivel végig ki van írva hogy "gameplay video" így azért nem írtak akkor butaságot a fiúk ;)

A videóról meg: Én bevallom, bár követem régóta a játékot,de ennek ellenére lef@stam a bokám :Y :C

btw: 40k-ért rakták ki MMben a DFGT-t.... :))

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#10) SSJmeszes

SSJmeszes
(senior tag)

Ilyen messzire eltolták? Azigen..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#11) minimumgame

minimumgame
(tag)

Videós összehasonlítás a rivális Assetto Corsával

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 | youtube.com/fd_photography

(#12) Goblin12

Goblin12
(őstag)

Az a kormányozás assettában eléggé érdekes. :U

(#13) Squirrel válasza minimumgame (#11) üzenetére

Squirrel
(senior tag)

Ha a Project Car-os változaton az a sok kis fekete pötty az úton falevél (de ha gumitörmelék, akkor is), akkor a külső nézetes képen ha elhúz felette egy autó 200-zal, akkor a menetszél kicsit felkavarhatná. Ha már odatették az útra őket.

(#14) Logen88 válasza Chapel (#9) üzenetére

Logen88
(aktív tag)

Nálam is majdnem becsúszott a sportszelet. Nem gyengén eltalálták a hangulatot.

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) BiP

BiP
(veterán)

Ha a vegleges jatek hozza azt a hangulatot meg grafikat, ami lejon a videokbol meg amit a keszitok megalmodtak, akkor a Simbin felkotheti a gatyót, grafikaban nagy alazas van.
(Assetto Corsaban -amit lattam- az autok jok, de a kornyezet simbin szint, tehat nagyon fapad.)

(#16) SityiSXT válasza BiP (#15) üzenetére

SityiSXT
(őstag)

A Simbin már nehezen, ugyanis becsődöltek... R3R, vagy mi lett az új nevük. Igazából most a nagy anyázás a Kunos Simulazioni rajongóktól jön az SMS-rajongók felé. Persze a nagy kérdés az, hogy ez most féltékenység, irigység, vagy csak érzik a vesztüket? ;] (Szerintem amúgy nettó hülyeség, már csak azért is, mert eddig eléggé egyirányú a dolog. Majd ha kint lesz mindkét játék, eldöntjük, melyik miben jobb a másiknál)

(#17) BiP válasza SityiSXT (#16) üzenetére

BiP
(veterán)

Sector3 Studios. Nem becsodoltek, hanem csak nevet valtottak.
Az R3E pedig a RaceRoom kiadója (név alapján gondolom erre a játékra hozták létre), de a fejlesztő a Simbin.
Lényeg a lényeg, grafikailag megrekedtek a simbin jatekok, ezt magasan ubereli a Project CARS. (az Assetto nem győzött meg, bar maguk az autók abban is nagyon jol néznek ki.)
Persze a szimulatoros közönség nem ez alapjan ítél, de én, mint kocajatekos, a grafikát veszem eszre eloszor, ez a része jobban izgat.

(#18) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Ez nagyon jól néz ki :)

kengyel

(#19) SityiSXT válasza BiP (#17) üzenetére

SityiSXT
(őstag)

Pedig becsődöltek... ;) Aztán most a RRE-től várják, hogy valahogy kihúzza őket a kakiból, de nehéz lesz - pláne ilyen versenytársak mellett, mint a Project Cars vagy az Assetto Corsa.

(#20) BiP válasza SityiSXT (#19) üzenetére

BiP
(veterán)

Erről akkor lemaradtam, sorry.
Gondolom az eufemizált változat a "sima névváltoztatás volt csak" :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.