Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    Hát senkiben sem lehet megbízni sajnos. Nem biztos, hogy ki akart nyírni a buszos, lehet, hogy be volt pityókázva és nem tudta felmérni mennyire fér bele egy előzés. Nem elöször fordulna elő sajnos. Vagy csak túlértékelte az autód gyorsulási képességét. De simán lehet, hogy egy jó kis balesetes videót akart készíteni... mindnet a nézettségért ugye.
    Ami az utakon megy az katasztrófális. Tényleg sokan vannak akik rágyorsítanak előzésnél. Városon belül cikáznak a sávok közt, de a 3 lámpa után ugyanott vannak, mint akit leelőztek...ettől persze még vörösebb lesz a fejük. Mondjuk én a mindennapos városi autózást amúgy se tudom megérteni Békéscsabán... minden 5km-en belül van.
    Ha alföldi gyerekként felmész a Dobogókőre vagy a Mátrába, és lassabban mész, akkor le akarnak tolni. Nem gyökketővel, csak a megengedett és logikus sebességgel. Az ilyet el szoktam engedni.
    Sokan előznek úgy, hogy nem is látják be az utat, ehhez hegyvidék sem kell - Vésztő-Szeghalom szakasz például.
    Egyébként is tiszta idegbeteg mindenki, még autóba se kell ülni. Ez az általános híg fos amiben élünk... bizonytalanság, folyamatos stresszelés sem tesz jót, és ugye a többség beletörődött, hogy nem is fog változni semmi. És tényleg nem fog, pont ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák