Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz Hieronymus #30 üzenetére

    Tévedsz, nem szerelem senki göncét, csak saját kocsinak, motornak állok neki, másé hidegen hagy, nem vagyok falusi jóskapistaszerelőnek gondolom magam ember, pusztán a sok okos autószerelő miatt amit lehet, magam intézem alkatrész ügyileg, meg szerelés terén is. Fékkel nem szoktam bohóckodni sosem, kivéve motornál, az más kategóriába esik, azt nyugodt szívvel megcsinálom magamnak, autónál már egészen más tészta, illetve sok oboázás lehet belőle, kínlódjon csak vele a szerelő. Karosszériáshoz is úgy megy nálunk autó, hogy előtte én leszedem amit le kell, mert vagy össze okádják, vagy "pár" darab kimarad, de már lassan ezen is elgondolkodom, hogy magam fogom csinálni a nem kritikus pontok javítását.

    Mint írtam, mániákusan ellenőrzök sok dolgot, az Asszony kocsiján a hátsó kerékcsapágy egy fő pont, elbaszott kúpos kivitel, néha utána kell húzni, de pár hete, mikor ment műszaki előtti átnézésre, hibalista összeírásra, konkrétan lobogott a jobb hátsó kerék, úgy szétrágta magát, pedig semmi jele nem volt menet közben sem, nem vánszorgott a hátulja, mint amikor picit tud kottyanni, pedig konkrétan kongatni lehetett a kerékkel, amin én is meglepődtem, mert nem tapasztaltam anomáliát a használat során, tehát van ilyen is.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák